Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nikolett nevű ismerőseiteket,...

Nikolett nevű ismerőseiteket, rokonaitokat milyen tulajdonságokkal jellemeznétek?

Figyelt kérdés

2014. máj. 4. 12:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
71%

Ujabb uzenet a Boldog Birkatol!

Itt van, irogat, pedig nem is vagyunk baratok, nem ismerem, eletemben nem lattam. Az Isten mentsen meg ettol az elolenytol.

Az uzeneteibol meg mindig nem derul ki, hogy tulajdonkeppen mi baja van az elso valasszal. Idegroncs szegenyke.


"Hát te se lehetsz túl koros vagy éppen értelmes ha még mindig ezen csámcsogsz.De tudod mit? Leszek én az értelmesebb és hagylak a francba,mert reménytelen eset vagy.

Bánom már hogy szóba álltam veled. Megszokhatnám már hogy az elsõ válaszolók mindig baromságokat röfögnek be.

Ha még mindig zavarnálak tudok egy jó tippet hogyan szabadulj meg tõlem:Nézd csak,ott van a jobb oldali sarokban! :D Na puszi :*"

2014. máj. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
63%

Kerdezo, Boldog Birka megint, mint varhato volt, jelenkezett.


"Én vagyok az idegroncs??:DD Amikor te ne vagy képes felfogni még mindig,hogy mi a baj a válaszoddal!! http://www.gyakorikerdesek.hu/help >>Remélem ennek elolvasása nem haladja meg a képességeidet,vagy mégis? Ja és légyszíves írd már ki ezt is(tudom nem kell kérnem,mert teljesíted),hadd lássa mindenki mekkora egy okoska vagy te!"


Szorakoztato, de most mar tiltom.

2014. máj. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
91%
Kedves, segítőkész, csendes, félénk, önfeláldozó.
2014. máj. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Kedves, aranyos, buta. Ez a konklúzió. ^^
2014. máj. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Na végre feladta kedves Nevenincs Egyeske :D Jaj,jajj..Nagyon édes volt, hogy rám pazarolta az idejét, de mindhiába.Egyrészt töröltetem az összes eddigi provokatív válaszát,és hát én próbáltam vele megértetni amit tudtam,de sajna nem..nem.Mindegy,hát vannak ilyen érdekes élõlények.Mellesleg én is jól szórakoztaam :D
2014. máj. 4. 15:41
 16/18 anonim ***** válasza:
90%

Semmi valaszom nem volt. Egy valasz volt a lapon, az elso.

A privat uzeneteid meg mindig kint vannak, lathatok.

Amugy, kezeltesd magad.

2014. máj. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

A többieknek köszönöm,nekik ment a zöld kéz!

Jöhetnek még a kérdésemre válaszoló válaszok.

2014. máj. 4. 16:05
 18/18 anonim ***** válasza:
Egy Niki van, akit jobban ismerek, ő elég butuska szegény, és nem is egy nagy szépség, de legalább nagy mellei vannak :D
2014. máj. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!