Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van okom félni, hogy megölet...

Van okom félni, hogy megölet vagy megveret?

Figyelt kérdés
Összevesztem valakivel, akinek az egyik rokona kő kemény maffiózó. Az a fajta, aki képes bárkit élve elásatni.
2014. máj. 4. 20:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van.
2014. máj. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ennyiből nem lehet tudni.Amúgy a mai világban már Magyarországon is bármi megtörténhet,ami eddig azért valljuk be:itt nem volt gyakori(gyakorlatilag minden napos).

De amúgy igazán a nyakamra küldhetnéd keddig a maffiózó barátodat,mert én érettségi előtt állok,és félek és inkább elmenekülnék.:D

2014. máj. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

micsoda mese, mármint az, hogy kemény maffiozó!

ha olyan kemény lenne, már a TEK verné az ajtót este!

Itt a TEK, mindenki jöjjön ki egyesével, felemelt kézzel, a házat körbevettük!

ha olvasnál bűnügyi híreket, akkor tudnád, hogy aki számít is valamit kis hazánkban az éjszakában, az most "nyaralni van".

minden nagymenő ül, a keményebbek.

ilyen kis madarak, mint akiket te írtál, lehet párszor elvette néhány öreg néni pénzét, ült élte pár évet, és most a környékbeli suhancok, akiknek egy ilyen a példakép, rá hivatkoznak, hogy majd így meg úgy!

ne féljél, mert nem lesz semmi.

de egy tanács, mert nem egy ember került már így börtönbe szintén itthon.

vedd fel telefonon vagy diktafonon, mikor megfenyeget, ezt úgy tudod elérni, hogy kiprovokálod, hogy ezt mondja,utána jó ha a nevén is szólítod, hogy xy ezt komolyan gondoltad?

ő majd mondja tovább.

ezután fogod magad és nema városi hanem a megyei kapitányságra bemész, ott az ügyeletes tisztnek a portán jelzed, hogy súlyos bűncselekményről van tudomásod, és kéred az életvédelmi osztály vezetőjét, hogy beszélhess vele.

azt garantálom hogy ezután eltelik pár óra, és az ember szirénázó rendőrautók közepette lesz a házából kivezetve, és ezért kap is jónéhány évet.

szóval az ilyen ijesztgetésekre ne ülj fel, mert ilyen emberek nincsenek !

2014. máj. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy a nő nem fenyegetett meg utólag tudtam, hogy milyen ember a rokona, és hát kicsit beparáztam, még akkor is, ha ő kezdte az egészet.
2014. máj. 4. 21:19
 5/7 anonim ***** válasza:

te biztos nem vagy egyenes, határozott ember,mert azok nem ilyenek.

akkor még egyszer, olvasd el mit írtam benne van a lényeg!

2014. máj. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Kő kemény maffiózó? Tipikus cigó gangsta, merdzsóval, 10 kilós aranylánccal 70 fős családdal ha jól tippelek.

Magyar maffiózó magyar embert egy vita miatt nem fog elásni pláne megölni.

A cigó az veszélyesebb de általában azok is csak feszülnek.

2014. máj. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A rokon tudod hol lakik? Vannak gyerekei, szereti őket? Elmondtad már megbízható embereknek (lehetőleg ügyvédnek is) és a családodnak, mi a teendő, ha veled valami történik? Ha ez mind oké, megnyugodhatsz, mert bármi is van, nem jön jól ki belőle az ürge.
2014. máj. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!