Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfi logika. Próbálom megfejt...

Férfi logika. Próbálom megfejteni . Most csak én nem értem?

Figyelt kérdés
Van egy pasi aki azt mondta, hogy tetszem neki és én is mondtam neki( igaz, hogy kicsit részeg voltam). Rengeteget beszélgetünk és nagyon jó vele lenni. Megbeszéltük, hogy kimegyünk az egyik rendezvényre és kint is volt. Találkoztunk, beszélgettünk és mondta, hogy kicsit később összefutunk. Aztán össze is futottunk és közölte, hogy az ex barátnőjével meg a rokonokkal van kint és, hogy közkívánatra beülnek valahová mert fáznak. Aztán felhívtam, hogy tuti nem jön vissza és mondta, hogy 5 perc és visszahív. Nem hívott ezért felhívta egyuk barátnőm az én telefonomról és mondta neki srác, hogy már nem tud visszajönni mert hazament. Aztán amikor hazaértem láttam, hogy írt hogy, sajnálom. Annyi ellentmondás van a viselkedésében. Valószínűleg nagyon egyszerű a magyarázat, de én nem értem.
2014. máj. 4. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolom a rokonok többet érnek mint egy még formálódó kapcsolatocska. Talán nem gondolta, hogy te már nála komolyabban szeretnél közeledni irányába, és még nagyon lazán vette a kettőtök dolgát. Talán a tetszés nem ugyanazt jelenti egy hapsinál mint egy nőnél. A részegség nem jelent semmit, mert a részeg azt mondja amit józanul gondol, szóval csak őszintébb. Szerintem folytassátok csak lazán az ismerkedést, érezzétek jól magatok, aztán szépen mélyüljön tovább a kapcsika. :]
2014. máj. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

-Nem akart még bemutatni a rokonoknak

-Nem akarta lekoptatni a rokonokat, hogy veled lehessen

-Az ex-barátnője még mindig nagyon fontos számára, és nem akarja bonyolítani a dolgot a te jelenléteddel

2014. máj. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. De nem az a baj, hogy a rokonokkal elment, hanem azt nem értem, hogy miért kellett közölnie velem, hogy az exével van.
2014. máj. 5. 08:31
 4/5 Bence_ ***** válasza:

Mert őszinte veled.

És értsd meg, hogy miért nem hagyja ott azokat miattad. Azért mert a volt barátnője családja. Tiszteli őket. Ebből tudhatod, hogy veled is tisztelet tudó lesz.

2014. máj. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalataim alapján ilyesmi szinte kötelezően akkor fordul elő, ha jó akart lenni az exék családjával (jó ember lehet egyébként is, barátságot tart velük meg minden), azok meg szívták a vérét folyamatosan, kettő legalább beszélt hozzá mindig, nagyjából hazaértek, mire a fejében is ráért eltelni az az öt perc, ha érted mire gondolok. Lehet, hogy egyszer bizalmasan elmondja kb. ugyanezt. :)


Természetesen jobb résen lenni az ex miatt, de ne legyen alapállás, hogy azért nem hívott. Talán előttük telefonálni se akart neked, talán a csaj nyomul rá, ő meg egyrészt simán lehet, hogy nem akarja elhajtani a francba, másrészt férfiból van, és ne felejtsük el: nem a legbutább dolog "mégis újra összejönni", ha sikerül felnőni a feladathoz.


De simán tennék egy gyűrött ötszázast arra, hogy olasz jellegű család az exéé.

2014. máj. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!