Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nőknek miért kell minden...

A nőknek miért kell minden cuccukat a táskájukban tartani? Aztán csodálkoznak, hogy mindenüket ellopták!

Figyelt kérdés

Egy szoknyába természetesen nem tudja senki berakni, de aki farmert hord, és van azon a farmeren zseb, miért nem oda rakja a telefonját, kulcsát?

Aztán csodálkoznak, ha ellopták/elhagyták a táskájukat, és mindenük oda veszett, telefon, kulcs, pénz, iratok...



2013. dec. 20. 10:07
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
87%
Elég hülyén néz ki h egy szűk női nadrágban kidudorodik a kulcs, telefon, pénztárca.
2013. dec. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
84%

Mert ronda, ha valaki teletömködi a zsebeit. És kényelmetlen is. És most pl. olyan ruha van rajtam, aminek egyetlen egy zsebe sincs. Nem mindenki farmerban jár.

Nem hinném, hogy jellemző lenne, hogy elhagyjuk a táskánkat vagy ellopják. Velem még sose fordult elő ilyen.

Szerintem egy zsebből könnyebben ki lehet lopni valamit, mint egy táskából.

2013. dec. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha berakon a farmer zsebébe a kulcsot vagy a telefont akkor szerintem nagyobb az esély arra hogy kiesik onnan amikor megyek (mert a női nadrágok szűkebbek, kisebb a zsebük és így könnyen megtörténhet)


Nekem kényelmesebb táskában hordani az ilyesmit, ha a zsebembe teszem a telefont akkor mindig zsebre vágom a kezem nehogy kiessen, vagy buszon ellopják stb.

2013. dec. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
91%
pénztárca, kulcs, papír zsebkendő, mobil, hát nem vagyok Kisvakond, hogy ez mind beleférjen egy nadrágzsebbe. Én úgy látom, a férfiak is hordanak maguknál valami táskát, övtáskát, kistáskát, hátizsákot, vagy a barátnőjük táskájába pakolnak.
2013. dec. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
83%
És aki nem hord farmert? Vagy esetleg túl nagy a telefonja? Nekem pl. nem fér bele egyik nadrágzsebembe sem a telefonom, a kulcs meg rohadt kényelmetlen, amikor benne van a zsebemben és szúr. Még a pénzt elviselem a zsebemben, de annak meg a pénztárcában a helye, ha csak úgy zsebre vágom, elfelejtem, hogy ott van és kimosom.
2013. dec. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
83%

Tegyél már a nadrágzsebedbe egy nagyobb kijelzőjű okostelefont...Az újabbak még egy férfizsebbe sem férnek bele,nem hogy nőibe.

Pénztárcám alapból nem fér a zsebembe,kulcstartó még csakcsak,de hülyén nézne ki.

És akkot hova teszek zsepit,gyógyszert (mert a pasi ilyen nem hord,de a nőhöz fordul,ha mégis kell neki), és egyéb apróságokat...

2013. dec. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
81%

Nem sok fogalmad lehet arról, hogy egy nő mi mindent hord a kézitáskájában! ...határidőnapló farzsebben? Akkor meg azt szólnád meg.

Az eddigi 40 évem alatt valahogy még sohasem hagytam el a táskámat, abból a furcsa okból kifolyólag, hogy tisztában vagyok azzal, hogy számomra milyen fontos és nehezen pótolható "cuccokat" tartalmaz, és éppen ezért még nagyobb figyelmet szentelek neki. ... de hát nem vagyunk egyformák...

2013. dec. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

HATÁRIDŐNAPLÓ? Az összes mobilban van feljegzés, számológép, diktafon...

Ez a 21. század, itt már a 8 éveseknek is van telefonjuk!

2013. dec. 20. 10:46
 9/25 anonim ***** válasza:
71%
Konkrétan nálunk a férjem iratai, pénztárcája és telefonja is az én kézitáskámban van mindig, mert ő csak széthagyja őket, aztán meg az összes létező zsebét idegesen kutatja, hogy mit hova tett. Még jó, hogy kulcscsomóból is több van, mert már párszor biztos nem tudtunk volna bejönni a lakásba. :D
2013. dec. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
88%
Gondolom a kérdező tizenéves lehet, de egy felnőtt nő nem csak kulcsot és telefont hord magánál. Nincs olyan zseb, amibe egy normális pénztárca beleférne. Férfiaknál is csúnya, amikor dudorodnak a zsebek.
2013. dec. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!