Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon ciki? (Tériszony...

Nagyon ciki? (Tériszony (nagyon a DURVA) )

Figyelt kérdés
Ma voltunk a Sátoraljaújhelyi kalandparkba (kék) és én egyedeül nem mertem végig menni. (Nagyon tériszonyos vagyok, már a 4. lépcsőfoknál remeg a lábam. Idegesítő, hogy 14 év alatt nem tudtam le győzni!)
2014. máj. 5. 21:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Senkit sem fog érdekelni, ha nem fogod sajnáltatni magad.
2014. máj. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én 36 évesen sem tudtam legyőzni.....
2014. máj. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#1 Köszi megértem!

#2 Nagyon sajnálom néha nagyon kínos lehet! :(

2014. máj. 5. 22:08
 4/10 anonim ***** válasza:

Kínos vagy nem, mindenkinek megvannak a maga erősségei és gyengéi. Éppen ezért nem gondolom, hogy egyik miatt pöffeszkedni, a másik miatt szégyenkezni kellene.

Egy tériszonyos

2014. máj. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Miért lenne ciki?Senki sem lehet tökéletes.

De azért majd legközelebb próbáld ki :D.Én egyszer végigmentem és már nem féltem a magasban.


Kívánom hogy le tudd győzni egyszer :)

2014. máj. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

ha ez megnyugtat, én a létra 3. fokára is alig merek felmenni :/ fú meg egyszer osztálykiránduláson emeletes ágyak voltak és még nem aludtam emeletes ágyon, ezért kihisztiztem, hogy én aludhassak felül, barátnőm meg alul, aztán én könyörögtem neki, hogy hadd aludjak odalent, mert félek odafent XD

16/L

2014. máj. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem az. De egyébként hidd el, hogy ha többször megpróbálod akkor le tudod győzni. Én is tériszonyos voltam, igaz nekem a szakmámból kifolyólag(festő:létrázás,állványok) kellett leküzdenem de szerintem ha nem adod fel és kitartasz akkor neked is sikerülhet.
2014. máj. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem ciki. Én is voltam már ilyesmi helyen, hát nem volt egy élmény, örültem, mikor vége lett:D

Mindenki fél valamitől, nekem van ismerősöm, aki pl az úszást nem szereti, vagy a szűk helyeket, stb.

2014. máj. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kedves megerősítéseket, nem adom fel! :)
2014. máj. 6. 20:18
 10/10 anonim ***** válasza:

kalandparkokban általában kivan biztosítva az ember, több kötéllel is, szóval ott azért én nem paráznék, de pl egy ilyen helyen mint ez

[link]

hát eléggé be lenék tojva. egyébként meg nem ciki

2014. máj. 7. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!