Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az hogy egy hideg,...

Miért van az hogy egy hideg, hűvös, lenéző okos srác vonz? 19L

Figyelt kérdés
szóval van egy srác az osztályban, aki egy olyan ember, hogy a hideg ráz tőle...szóval az a tipikus, hogy ha meg szólal ki ráz a hideg tőle...teljesen érzelem mentesnek tűnik, de hihetetlen milyen meglátásai vannak az életről, néha már görcsbe rándult a gyomrom, a tanár meg csak nagy szemekkel hallgatta, nem mellesleg külsőleg is nagyon rendben van :)) szóval fiúk,lányok nem tudjátok véletlen mi foghatott meg benne?

2014. máj. 5. 22:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

"hihetetlen milyen meglátásai vannak az életről...nem mellesleg külsőleg is nagyon rendben van"


Gondolom, erről lehet szó.

2014. máj. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ez a baj már a saját érzéseimben se vagyok biztos
2014. máj. 5. 23:15
 3/11 anonim ***** válasza:
Vagy lehet pont azért, mert nem foglalkozik veled. Mert hidegnek látod, aki nem tudna szeretni, amiért úgy tartod (/tarthatod), hogy megfelelő kihívás lenne számodra.
2014. máj. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Felébredt benned a kíváncsiság (mondhatjuk vadászösztönnek is), hogy mi lehet még ebben a kőszikla-szerű fiúban, milyen tomboló erőket lehetne kiszabadítani... Kékszakállú herceg és Judit....
2014. máj. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nem is kihívásnak tartom, nem vagyok az a pi,csás csaj aki mindenkit meg akar szerezni, sőt le nézem az ilyeneket :D utolsó rajtad be haltam :DDDD egyébként nem tudom lehet igazatok van
2014. máj. 5. 23:25
 6/11 anonim ***** válasza:
Stockholm-szindróma.
2014. máj. 6. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
Talán mert az ilyen nem sorozatgyártmány.
2014. máj. 6. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
ahaaa, bár tudom az ilyennel meg üthetem a bokám, mert az ilyen típusú fiúk(akik ritkák) eléggé "lekaksiznak" minden emberi kapcsolatot
2014. máj. 6. 17:38
 9/11 anonim válasza:
Nem feltétlenül. Honnan veszed ezt?
2014. máj. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül.Attól, hogy olyan, amilyennek leírtad őt, még nem biztos, hogy nem érdeklik az emberi kapcsolatok.Lehet, hogy csak másképpen áll hozzá a dologhoz, mert erről is vannak hihetetlen meglátásai.Egy próbát mindenképp megérne.
2014. máj. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!