Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bichon havanese kis kutya...

Éva01 kérdése:

Bichon havanese kis kutya mennyire bírja a hideg, hűvös időt?

Figyelt kérdés
A kutyusom nagyon szeret kint lenni az udvarban. Ez a fajta hány fokig tartható kint? Mennyire érzékeny a szeles hideg időre?Könnyen megfázik? Még nincs 6 hónapos.
2013. szept. 23. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:

NAGYON KÖNNYEN MEGFÁZIK!!! MAXIMUM 10 FOKIG!!!nem kintre való.

egy 6 éves bichon havanese gazdája.

2013. szept. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A bichon benti kutya, de ha annyira szeret kint lenni, adj rá egy pulcsit, és menj ki vele játszani...Nem olyan hülyeség ez a z öltöztetősdi, bár én se vagyok a híve, van amikor kifejezetten praktikus!
2013. szept. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem való kintre! Most még nincsenek olyan hidegek.De később hidd el fél-1 óránál tovább már nem fog kint maradni.Nagyon könnyen megfázik.


A miénk is imád kint lenni,be sem jönne,de ahogy egyre hidegebb lesz már nem szívesen van kint.

A miénk pl télen a hóban kirohangálja magát és utána már vacog.


Vidd ki naponta többször játszani,de tartósan kint ne merd tartani!

2013. szept. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
az enyém például esőben nem hajlandó a lépcsőre sem kitenni a lábát. hidegben meg egyenesen reszket. próbáltam a pulcsit is és max 5 percet kint lenni vele, de nem ment. fázós és azt hiszi, hogy kint fogom hagyni, pedig nem, mert imádom, ha mászkál utánam a lakásban, amikor otthon vagyok :) :) :)
2013. okt. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!