Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit jelent számotokra egy ölelés?

Mit jelent számotokra egy ölelés?

Figyelt kérdés

Adni és kapni?

17/f :)



2014. máj. 7. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:
A szretet kifejezését.
2014. máj. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Attól függ kitől kapom..
2014. máj. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy lány ölelget mostanában, ölelésmániás, de olyankor a mennyországban érzem magam. :)
2014. máj. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Elfogadást, szeretetet, bizalmat.

Nem adok, és nem kapok, mert magamnak való vagyok. :]

2014. máj. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Barátság jele, szeretet, bizalom! :3

Én mindig ölelgetem a körülöttem levőket, ha megengedik, s ettől nagyon jól érzem magam, mert tudom, hogy barátok közt vagyok. :) Van akinél csak köszönéskor, van akinél véletlenszerűen ölelem meg újra és újra. :3 S ha olyan embert ölelhetek meg, aki amúgy nem szereti ha mások ölelik, meg csak kevés ember van, akit szívesen, az nekem hatalmas dolog. Mert tudom, hogy akkor közelebb érez magához már valamivel. Volt már erre példa. ^^


13/L

2014. máj. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nagyon fontos a szeretetet fizikailag is kifejezni, érintéssel, simogatással, öleléssel, kézfogással.

Ha szerettek valakit, akkor ne foglalkozzatok azzal, hogy mások szerint már kinőhettetek volna belőle, mert ez az amiből nem szabad soha kinőni.

2014. máj. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!