Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megölelhetem? Van egy fiú...

Tris96 kérdése:

Megölelhetem? Van egy fiú (osztálytársam), akivel nagyon jóban vagyok, tetszik is és én is neki (legalábbis ezt mondják).

Figyelt kérdés
Volt már hogy spontán csak úgy megölelt, én ezt megtehetem lány létemre? Nem lenne túl nyomulós? Barátok persze szoktak, csak kíváncsi vagyok a véleményeitekre.:)

2014. márc. 19. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Hirtelen úgy olvastam, hogy "megölhetem"...


Mi az, amit egy lány nem tehet meg, de egy fiú nem? Vagy csak a kezdeményezés felelősségét hárítanád el a hagyományokra hivatkozva?

És az nem nyomulós, ha ő sinálja, de az igen, ha Te?


Végeredményben akkor tedd inkább, ha kapcsolatot szeretnél vele.

2014. márc. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Helyzetfüggő, vannak akik folyton ölelkeznek, nekem is van ilyen haverom. Ha már többször is megölelt, szeret hozzád érni és neked is jólesik akkor szerintem te is nyugodtan megölelheted. Másik kérdés, hogy ez baráti, vagy inkább másfajta vonzalom. Néha még a fiúk is ölelkeznek, csak barátságból.
2014. márc. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én sajnos beleestem abba a hibába hogy hagytam hogy ölelgessen majd aztán a törődés vonzalommá alakult és elcsattant az első csók de aztán vége lett és nem igazán beszélünk...:/

am ölelheted ha akarod nem gáz csak furcsán fognak rátok nézni...

2014. márc. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszi mindkettőtöknek:)
2014. márc. 19. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!