Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Probléma! Nagy gondom az hogy...

Probléma! Nagy gondom az hogy barátommal egyre inkább minden nap vita van! Nem tudom elfogadni hogy alig foglalkozik velem! Szerinte más lányok is szépek nem csak én! Ez nekem nagyon rosszul esik! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mivel sokat nem foglalkozott velem kb 1 ève 3x is megcsaltam! Igaz kibèkûlt velem de azelött csak èn voltam szèp meg jo neki! Miota megcsaltam nagyon màs lett!!! Sokszor avval venyeget hogy ö is ezt teszi aztàn nekem is fàjjon! Nem hiszem hogy csak èn vagyok a hibàs? Mit tegyek?
2014. máj. 8. 14:00
 1/9 anonim válasza:

én nem állnék már szóba azzal az emberrel aki engem megcsalt. Az, hogy ő már 3x is, szerintem kicsit gáz. (a masik pedig, azon nem kell megsértődni, hogy neki vagy egy privát véleménye. az hogy más lányok is szépek. Mert ez több mint valószinű így van. azt nem várhatod el, hogy csak te legyél szép számára.)

Ha azt el tudod nézni neki, hogy megcsalt, akkor mi a veszekedés témája ???

2014. máj. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Első, a kérdező csalta meg a srácot!!!


Amúgy én biztos ott hagytalak volna!! Mi az,hogy 3x te megcsalód kibékültök és még te vagy felháborodva,hogy másokra is mondja hogy szép.


Nem igazán értem,miért vagytok ti együtt -.-


Engem egyszer csalna meg vki a büdös életbe vissza nem fogadnám,még ha szeretem és fáj is.Ha már egy 1x vki megcsalta a másikat akkor bármikor megteheti.


Te meg mi a francért mentél vissza hozzá 3x vagy 4x is ha nem foglalkozott/foglalkozik veled eleget.


Egyáltalán megbeszélted vele,hogy te úgy érzed háttérbe vagy szorítva vagy ilyesmi?

Mert tudod két ember kapcsolata közt legyen az párkapcsolat vagy barátság fontos minden megbeszélni!!!

2014. máj. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Húú..ez kemény..:) még gondolom fiatalka lehetsz,de ideje lenne felnőni,mert bizony sok szép lány van a világon..egyébként meg te csaltad meg már 3x is,nem értem akkor minek vagy vele..
2014. máj. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igaz! Akkor mièrt ô bèkûlt ki velem? Mert nem èn kônyôrôgtem neki h fogadjon vissza! Azon kîvûl van egy kôzôs hàzunk csak egymàsra szàmîthatunk! 5ève vagyunk egyûtt! Szûleink eldobtak minket! 21 èvesek vagyunk kûzdûnk a szàmlàkkal mindennel! Ebbôl is sok vita van!
2014. máj. 8. 14:36
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát szerintem üljetek le és beszéljétek át az egész kapcsolatot.Kezdjetek tiszta lappal.Vagy váljon szét útjaitok egyikőtöknek sem jó ez az állapot.Házat adjátok el és elosztoztok a pénzen vagy egyezzetek meg,hogy ki megy ki marad.Bár az eladás ilyenkor célra vezetőbb.


Miben nyilvánul meg,hogy keveset foglalkozik veled? Mivel együtt laktok nyilván esténként együtt vagytok.

2014. máj. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Cigány vagy? Mert úgy írsz és olyan dolgokat csináltok...
2014. máj. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Màr bocsi!Nem vagyok cigàny! Ha az lennèk akkor sem lenne semmi! Nem ide tartozik amit te irjàl! Nem adhatjuk el a hàzat mèg 3 èvig szerzôdèsbe van foglalva! Az a baj nem tudunk leûlni megbeszèlni! Ô nem az a fajta! Ha valami nem tetszik neki tör zuz! Nehèz helyzet ez! Ja elöbbi hozzà szolo! Azèrt mert nehèz ennyi pènzbôl szàmlàkat feladni meg intèzetbe volam nem jelenti azt h roma vagyok! Ha roma nô ilyet tesz akkor az màr sîrba lenne! Èn viszont itt vagyok ès èpp irok!
2014. máj. 8. 17:16
 8/9 anonim válasza:
mekkora az a ház? ha nem értitek meg egymást, akkor legyetek külön szobába. És ti kell megoldjátok a problémáitokat. Egy kivülálló, amúgyis olyan tanácsokat adhat ami neki jó ötletnek tűnik, de ahogy látom neked az nem jó. Szóval ne mástól várjátok a megoldást. A masik, mi az, hogy ő nem olyan akivel le lehetne ülni beszélgetni?? Eröltesd meg magad, ha eredményeket akarsz látni. Az nem elég ha itt megbeszéled a dolgokat. Ti vagytok ebben a szituációban, ti is kell tegyetek azért, hogy jobb legyen. :)
2014. máj. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom mióta vagytok együtt, de még fiatal vagy tanulj hibáidból.

Ne légy elfogult, féltékenykedő a korral minden kialakul a helyes mederbe, vagy nem.

A bizalom számomra a legfontosabb, ha ez elvész minden megváltozik, valami kialszik a kapcsolatban.

2014. máj. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!