Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Érdemes elkezdenem gyúrni 15...

Érdemes elkezdenem gyúrni 15 évesen?

Figyelt kérdés

szerintetek érdemes lenne elkezdenem gyúrni , 15 éves vagyok , 180 cm , 63 kg ,

Csak simán gyúrni , kézi súlyzóval , vagy szedni mellé mondjuk fehérjét vagy valamit, azt érdemes ?


2014. máj. 9. 13:35
 1/10 anonim ***** válasza:

ne szedd semmit...

csak súlyzóz/fekvőtámasz meg ilyenek...

2014. máj. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%

Ha nem értesz hozzá első, mindek pofázol bele.

A sport/testépítás kategóriában kérj tanácsokat.

A lényeg, hogy kajálj normálisan, mert ha kekszen élsz, abból nem lesz izom, akármennyit is gyúrhatsz.

2014. máj. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is gyúrok 1 éve. 15 évesen kezdem. Szinte semmi se látszik, de azóta erősebb vagyok ha nem is sokkal. Nem tudom érdemes-e olyan sokat gürizni érte. Aztán lehet hogy csak nekem ilyen rossz a genetikám.
2014. máj. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát akkor ott valamit piszok rosszul csinálsz.
2014. máj. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem kifejezetten "gyúrni" még nem kéne. Nyomni a fekvőket, meg hasonló oké, de ne ebbe szakadjon bele a szervezeted, az még had fejlődje ki magát normálisan. Még várjál pár évet a "gyúrással", addig kiokosodhatsz a témában, és majd átültetheted a gyakorlatba.
2014. máj. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igazából minden sport hasznos lehet, és hozzá tud tenni valami pozitívat az ember életéhez, a gyúrás is. A gyúrásnál amit nem szabad csinálni, az pláne nem ilyen fiatalon és pláne nem ha veseproblémái vannak az embernek az a táplálékkiegészítő szedés. A normális napi fehérjebevitel 1g/testtömegkg. Na most ha te 15 évesen nekiállsz üres értéktelen fehérjét zabálni, agyatlanul gyúrós módra 2-3g/ttkg-vel, akkor garantálom, hogy 40 éves korodra a nefrológián kötsz ki.
2014. máj. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
uhh, én imádom a jó testű srácokat, mindenképp kezd el gyúrni, de ne vidd túlzásba, meg ilyen fehérjéket ne egyél, csak egészséges ételeket
2014. máj. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bunny könyvét ajánlanám kezdetnek, főleg a fenti semmit nem fejlődős arcnak. Az étrend nem mindegy. Semmi tápanyaghiány, semmi túlzott cukor és keményítő, na meg lehetőleg naponta elegendő rost. Függően attól ráadásul, hogy mit csinálsz épp (tömegnövelsz, erősítesz, zsírt vesztesz). És rendes pihenések, mert akármilyen hihetetlen, pihenés közben tudsz nőni.
2014. máj. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat !
2014. máj. 9. 21:11
 10/10 A kérdező kommentje:
az hogy lehet h nem látszik semmi ? :o
2014. máj. 9. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!