Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Érdemes elkezdenem hip-hop...

Érdemes elkezdenem hip-hop táncot tanulnom?

Figyelt kérdés
23éves fiú vagyok, és nem mondanám magam nagy táncosnak, kicsit félénk is vagyok ilyen téren :D ezer éve még néptáncoltam pár évig, de annyira nem tetszett meg,inkább muszájból volt. A hip-hop meg az ahhoz közel álló stílusok viszont tetszenek, legalább is nézni jó :) Szerintetek érdemes lenne belevágni ennyi idősen? Nem ciki, hogy majd ott botladozok? :D Tudtok valami táncsulit esetleg?

2014. ápr. 23. 18:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Táncolni sohasem késő. Ha főleg hobbiként csinálnád, akkor ne hezitálj, vágj bele. Táncsuliba oda fogsz járni, ami jó és közel van, szóval kérdés, merre laksz. Nézz körül művházakban, táncstúdiókban mik vannak, azoknak érdeklődj utána, hogy csak "gyerekcsoportok" vannak, vagy csatlakozhat felnőtt kezdő is. Egészen biztosan lesz hely, ahol örömmel fogadnak!
2014. ápr. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!