Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális ha azt kívánom hogy...

Normális ha azt kívánom hogy akit a legjobban szeretek annak a karjaiban haljak meg?

Figyelt kérdés

Gyakran elgondolkodok a filmek végén amikor valaki feláldozza magát a szerelmért.


Egy maszkos őrült törne be az iskolába és egy 9mm-es pisztolyal célba venné őt én életem árán is meghalnék érte..engem lőne le az őrült elfutna én össze esnék és fogná a kezemet és ö a könnyeivel küzködne mondaná hogy nagyon szeret ne hagyam itt ,és én a karjai közt halnák meg.....



2014. máj. 11. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

Te nem valakit szeretsz, hanem az önfeláldozást.

Ezért nem normális.

2014. máj. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Nem normális.
2014. máj. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én már voltam úgy, hogy akibe szerelmes voltam, arról azt gondoltam, hogy szeretném, ha ott lenne, amikor meghalok, attól függetlenül, hogy akkor vele vagyok-e még, vagy sem. Ő volt az első szerelmem, és már mindketten mással vagyunk, de a barátság megmaradt, és ez a gondolat nem évült el bennem a mai napig sem.
2014. máj. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
tekintsük úgy hogy életem szerelme mert váltakoznak az érzéseim iránta valami megfogott benne és ha eszembe jutnak a rossz az emlékeim a csalódás (hogy semmi esély se volt megkérdezni hogy járna-e velem mert éreztem mindent még ha nem is mondta ),az hogy én csak egy kisebb haver pótlék vagy más voltam számára semmi több annál rosszabb érzés nincs ! legjobban ez az a tett amire legjobban vágyok azok útán amin át éltünk együtt .Vagy meghalok a karjaiban vagy nem maradok tovább egy osztályban vele 2 évig bírtam látni hogy neki kik az igaz haverjai és én mi vagyok számára .(könnyes szemekkel írtam ezt a sorokat)
2014. máj. 11. 19:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát nekem s*ar lenne ha a szerelemem a kezeim közt halna meg. Lehet megőrülnék, és öngyilkos lennék. Az tetszene?
2014. máj. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azt hiszem nehezen tudnám feldolgozni ha előttem halna meg inkább én haljak meg mint ő akármit is tett velem ezt senkinek nem kivánnám ,amikor kiment norvégiában 3 hétre egész jó volt a hangulatom igaz a végén már kicsit hiányzot hogy nem látom .Lassan kezdem elfelejteni
2014. máj. 11. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!