Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az hogy félek...

Petike20 kérdése:

Miért van az hogy félek visszaütni, pedig van ithon zsákom és elég jó az egyenesem de nem merem éles helyzetbe használni mert vélek széthasad a szálya meg ilyenek miért van ez?

Figyelt kérdés
Még sosem ütöttem zsákon kivül meg valakit

2014. máj. 11. 23:33
 1/5 anonim válasza:
Volt már rá példa, hogy megütöttek és nem ütöttél vissza? Szerintem csak azért félhetsz vissza ütni mert nem érzel elég gyűlöletet, nem haragszol eléggé az adott személyre.
2014. máj. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mivel visszaütésről beszélünk... te nem félsz attól, hogy mivel nem ütsz vissza a te szád fog széthasadni? Inkább az övé, mint a tiéd, nem?
2014. máj. 12. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 bumbi02 ***** válasza:
Vélsz hogy széthasad a szálya?
2014. máj. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
tudom hogy hülyeség félek a következményektől és rendesen feszült vagyok mikor magam jövök megyek nem tudok kellően ellazulni miért van ez hogy nincs önbizalmam? és melyik volna a jobb horog vagy egyenes és hova állcsúcs vagy állszöglet?
2014. máj. 12. 16:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Olyan elég ritkán van, hogy egy ütés és KO. Kombinációkat kell alkalmazni, de inkább járj el edzésekre: edzettség, önbizalom, megfelelő technikai tudás.
2014. máj. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!