Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Conchita Wurst szülei, és a...

Conchita Wurst szülei, és a hozzá hasonló embereken nincsenek kiakadva a szüleik?

Figyelt kérdés

2014. máj. 12. 11:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
44%

Eégszen idáig nem tudtam ki Ő, de már rákerestem mert ez a sokadik kérdés, és mivel láttam hogy már sztár, így úgy gondolom nincsen rászorulva a szülei támogatására, hisz saját lábán él.


Gondold magad a helyébe, ha dőlne a pénz, mindened meg lenne, nem az számítana a legkevésbé hogy ki mit gondol rólad?

2014. máj. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
54%

Jó esetben, sok embert megtanítottak arra a szülei, hogy mutasson egy kis toleranciát meg elfogadást a másik embertársa irányába.

Elég szomorú dolog az, hogy nem azt nézik az emberek, hogy hogyan csinálta, és milyen jól, hanem azt, hogy ki. A nagy probléma itt kezdődik. Nem vele van a baj, hanem a társadalommal, hogy ilyen gyerekes módon áll a dolgokhoz, hol ott nem tudom honnan veszik a jogot bárkit is elítélni a kinézete miatt.

2014. máj. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
76%
Egy szülőnek jó esetben az a dolga, hogy szeresse, elfogadja és támogassa a gyermekét. Szerintem az a normális, ha nincsenek kiakadva. Ha rablógyilkos lenne, akkor megérteném a nemtetszésüket, de hogy a nemi vagy szexuális hovatartozása miatt ítélje el valaki a saját gyerekét, az nekem felfoghatatlan.
2014. máj. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

de ... Conchita Wurst-nak volt egy útja idáig. Lehet hogy nem is voltak szülei. Vgay nem foglalkoztak vele. Aki egészséges nevelést, feltétel nélküli szeretet, elfogadást... elismerést kapott gyerekkorában az...nem fajulhat idáig.

Esetleg tévedek?

2014. máj. 12. 11:54
 5/21 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem a mássága rohadtul nem tartozik senkire, az tehetségét kéne nézni, de ezt a sok bunkó magyar nem tudja értékelni!
2014. máj. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
73%

Nem fajulhat idáig?

Ezt mégis mire érted? Talán ő nem ugyanolyan mint te, vagy bármelyikünk? Dehogynem!

Ha neki így jó, akkor így jó!

2014. máj. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
36%
Már túlment azon, hogy fogadjuk el a másokat. Ez színtiszta provokáció, ahogy a neve is. Undorító, hányingert keltő utolsó társadalmi söpredék. Mellesleg nincs bajom a melegekkel, amíg kussolnak és megmaradnak maguknak.
2014. máj. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
80%

2:

Itt a probléma az, hogy erről az emberről sosem hallunk, ha nincsen extrém kinézete, mert pusztán a zenéje alapján nem vált volna híressé.

2014. máj. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
64%

5:

Igen, pont ez az, teljesen igazad lenne, ha az illető nem pont a másságával robbant volna be. Bár ez is egy fajta kórtünet, mert egy toleráns társadalomban nem lenne nagy szám az ilyesmi.

2014. máj. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Az idáig fajulást úgy értem, hogy... az önmegvalósításnak, a szeretet, és elismerés elnyerésének elérése érdekében már annyira üvölt a lelke, hogy így adja ki magából. Egy elveszett emberről van szó. Nem? ... NEm gondolom hogy annyiban lehet hagyni, hogy "hagyjuk már, ne piszkáljuk, ő így boldog, végre valaki aki megtalálta magát" stb. Nem a toleranciáról beszélek. Én toleránsnak tartom magam. Szeretem a melegeket, jóban vagyok a homoszexulálisokkal stb. Az emberrel nincs problémám, az már inkább böki a szemem, és zihál tőle a szívem, hogy ennyire természetellenes dolgot tár ország világ elé.
2014. máj. 12. 14:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!