Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Psychés problémám van vagy mi...

Psychés problémám van vagy mi válthatja ki belőlem ezt? 23F

Figyelt kérdés
Egyre többször fordul velem elő h mikor barátokkal alkoholizálunk és pl kicsit túlzásba viszem a poharak ürítését olyanokról kezdek beszélni ami nem valós pl h más valláshoz tartozom olyan felmenőim vannak akikhez közöm sincs s már-már zavaró egyénisége vagyok a társaságnak elég nehéz nekem erről beszélni hiszen nagyon kellemetlenül érzem magam az ilyen dolgaim miatt csak ha oda kerülök nem tudom magam befolyásolni csak dől és dől belőlem eme ostobaság. Beteg ember lennék ? Később ez fokozódhat is ? Kérem kíméljetek mindenféle otromba s bántó hozzászólásokkal! Vagy ez természetes h bizonyos emberekből ilyesmit válthat ki mint pl az agresszivitás?
2014. máj. 12. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez valószínűleg az alkohol okozta enyhe mérgezés hatása, mint például más embernél az agresszió vagy aluszékonyság. Azt tudom tanácsolni, hogy próbáld tartani a mértéket, és így elkerülheted a kínos helyzeteket.
2014. máj. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Háry János szindróma / De ezt most találtam ki. /

Szerintem próbálj meg uralkodni magadon és a beszédeden. Én pl. azt tartom férfiasnak, igaz embernek, akinek a beszéde tiszta és szép és nincs fölösleges szava. A locsogást -fecsegést meg nehezen viselem, még nőknél is. De hát nem vagyunk egyformák, lehet, hogy van, akinél ez bejön. De a magad érdekében fegyelmezd magad, ne fecsegj. Komolyabban fogod venni magad is és a társaságod is téged. Ha úgy érzed, ez nehéz, írj. Írj naplót, jegyzeteket a napodról, az eseményekről, a gondolataidról. Nem leányműfaj, minden nagy író írt naplót. Rendezed a gondolataidat ez által, nő a kifejezőkészséged és önismereted is. üdv.(N)

2014. máj. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitok igyekvő embernek tartom magam csak most jelen pillanatban hatalmas érzelmi válságban szenvedek párkapcsolatilag nincs gondom hiszen úgy érzem egy tökéletes hölggyel hozott össze a sors de viszont kb 3 éven belül 3 olyan barátot veszítettem el aki nagyon közel állt hozzám egyikük óvodás korom óta barátom volt s egész komolyan megszenvedtem (nem eme tulajdonságom miatt hanem szimplán megváltoztak s a lustájukon hátrébb foglaltam helyet mint egészen kis apróságok/pillanatnyi élvezetek ami számomra igazán sértő) tehát gondoltam már arra is h lehetséges h nagyon magányosan érzem magam ebben a társadalomban s mikor ilyen "eufórikus" állapotba kerülök kikattan valami s ezzel próbálom kompenzálni a sérelmeimet h újra fontosabb szerepet éhesek meg :O
2014. máj. 12. 18:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Az alkohol nem hiába sorolható a tudatmódosító szerek közé.Elbódít,és olyasmiket hoz ki belőled,amik a lehető legrosszabb oldaladat mutatják mások felé.Persze mindenkire másképpen hat,ez egyénfüggő.Van,aki álmos,van,aki beszédes,van,aki agresszív lesz tőle,és van,aki valótlan dolgokat állít,mint az én barátom is.Ő például azt gondolja,hogy egy adott helyszínen van adott körülmények között,miközben nem.Plusz a sztorizgatás valótlan dolgokról nála is játszik.Belőlem meg sajnos agresszivitást vált ki,így nem sűrűn merem túlzásba vinni.Szerintem te se tedd,nagyon gáz tud lenni,ha kifordulsz magadból.Lelki gondok elől meg ne ebbe menekülj,mert könnyű rászokni.
2014. máj. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Picit jobban érzem magam h megosztottad velem nem csak én vagyok ilyen "bolond"
2014. máj. 12. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!