Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szoval az a problémám, h tok...

Jibril kérdése:

Szoval az a problémám, h tok flegma vagyok mindenkivel. Egyik ismerősöm azt mondta h próbálom azt a latszatot kelteni h szarok mindenkire, meg h nem erdkel senki. Valtozni meg nem tudok, hiaba probalok.18L?

Figyelt kérdés

En probalok vissza venni a tragarsagombol, es h ne legyek bunko senkivel, de van olyan h a sajat barataimat is megbantom, es mar eszre se veszem!!

A masik meg az h konnyen felhuznak, vagy konnyen felhuzom magam apro dolgokon....

Volt egy srac aki utan ket evig kapartam, bunko volt velem, es ez ram ragadt...

Egyszeruen nem tudok megvaltozni, es igy alig fogadnak el... Szerintetek mit csinaljak?


2013. júl. 4. 00:23
 1/8 anonim ***** válasza:
25%

A korodbeli lányok legtöbbje ilyen, emiatt nem aggódnék. Más részről viszont lehet magnéziumhiány is.


18/F

2013. júl. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
4%
Kis flegma pic.a vagy? Gratula sok bajtársad van akkor! :D
2013. júl. 4. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
12%

enis ilyen vagyok.:)

de aki igazan szeret az elfogadja..es nem veszi komolyan amit idegedben mondasz ha igazan ismer.

2013. júl. 4. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A flegmaságon a legkönnyebb változtatni. Egyszerűen akarni kell. :)
2013. júl. 4. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Kezdd ott, hogy - kortársaiddal ellentétben - ne tartsd már előnynek, életstílusnak ezt, hanem annak, ami: egy meglehetősen nagy jellemhibának. Ameddig az "ilyen vagyok, nem fogok változni" elvet követed, ne is reméld, hogy valami pozitív változás elé nézel!

Azt meg senki nem fogja szeretni benned, hogy egy közönyös flegma p*csa vagy.

2013. júl. 4. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
10%
Még fiatal vagy, majd az élet megváltoztat, pár év meló megedzi az embert.
2013. júl. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 nagylzs ***** válasza:
0%
Naés, kit érdekel.
2013. júl. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
40%
Heti három odoa tanfolyam nálam és rendbe teszlek
2015. ápr. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!