Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek gáz, hogy ilyen a...

Szerintetek gáz, hogy ilyen a magyar átlag férfi? (Vagy akár nő is? )

Figyelt kérdés

Főleg Budapesten, kimész az utcára és szép arcokat látsz.


A nagy részük elhízott, 5 fekvőt nem tudna nyomni. Szombat reggel 8-kor már ottvan az Auchanban 2 méteresre megpakolt kocsival, mind zaba ( de csak hónap elején mert hó végén már majdnem üres a kuka mert egyik napról a másikra él.) Szóval ahelyett hogy szar ruhákban járna, vehetne magának jobb ruhákat, de nem, inkább elzabálja a pénzt, hisz még úgyis csak 100-110 kg.


Szóval egyik napról a másikra él, nem gondol bele hogy akár mi , lesz 1 hét múlva.

Minden nap megnézi a Híradót és a Tényeket, megnézi a sok rémhírt, majd az M1-en leugatja a politikát hogy milyen szar, de amikor 4 évente lehetősége lenne rá, el nem menne szavazni.


Tehát az egész felfogás, életmód.. hát mi ez ?


(ez a 30- 60 éves korosztályra jellemző)


2014. máj. 12. 18:22
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
79%
Egyik napról a másikra él basszus, mert ebben az országban ha nem tűnt volna fel, éhen döglenek lassan az emberek!
2014. máj. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
87%
Ha örömet jelent ez neki, akkor miért zavar téged?
2014. máj. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

Figyelj, pont hogy nem döglik senki éhen, mivel mindenki 100 kilós.

Szombat reggel 8kor már megvan pakolva a bevásárlókocsi ( de csak hó elején, utána nincs kavics!) telis tele zabával. Az nem mutna a parasztnak eszébe, hogy ha kevesebb zabát venne, nem hízna mint a disznó, és esetleg tudna másra költeni vagy adott esetben spórolni vmennyit.

2014. máj. 12. 18:32
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Milyen mindenki 100 kilós? Te hol élsz?
2014. máj. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
96%
Hülyeségeket beszélsz kérdező!
2014. máj. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Tudod elhizva kik vannak, akik egészségtelenül táplálkoznak, hogy jóllakjanak.Jó persze kivételek is vannak!
2014. máj. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 bumbi02 ***** válasza:
100%

Kérdező, hány éves vagy? Van saját jövedelmed? Vásároltál be már egy családnak?


Sokkal olcsóbb, ha az ember egyszer elmegy hónap elején bevásárolni, mintha naponta megy. És mivel az emberek ételt esznek, nem pedig farönköket, ezért étellel van tele a bevásárló kocsi. És te ebből próbálsz valami teljesen fals következtetést vért izzadva lehozni, hogy produkálhass 15 évesen valami társadalmi kritikát.


Én 75 kg-s vagyok, és mégis hónap elején egy megrakott kocsival látnál a Sparban. És épp amiatt, mert nem napról napra élek.


Gondolkozz, aztán írj ki kérdést!:)

2014. máj. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
attól, h ismersz 1-2 ilyen embert, még nem kell általánosítanod! ....és egyik napról a másikra él, igen, mert sz*r a fizetés! az , h ki mit és mennyit eszik az a saját dolga és ne üsd bele más életébe az orrod
2014. máj. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te nagyon éretlen vagy még,kedves Kérdező!Persze van,amiben egyetértek veled,például életmódot váltani sok mozgással és több gyümölccsel,zöldséggel nem feltétlenül lenne irreális elvárás,sok emberre tényleg ráférne.A többi dologban viszont nincs igazad.Én is egyik napról a másikra élek gyakorlatilag,pedig nem sokat fogyasztok,és amin tudok,spórolok.Rossz helyen dolgozom rossz időben,és ez sajnos még sok mindenkire igaz.A muszáj nagy úr.Fizetéskor meg én is megveszem,amit megkívánok,legalább ezt nem vonom meg magamtól.Persze csak miután mindent törlesztettem,amit kell.
2014. máj. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

Olcsó, rossz minőségű kajától híznak, mert az egészséges, diétásra nem telik!És ami marad, azt is inkább megeszik, mert sajnálják kidobni.Majd ha felnősz és neked kell beosztani a kenyérre valót, akkor megtudod(hacsak nincs mögötted milliomos apuci)!

Tornászni meg nincs idő, mert már a melóhelyen kihajtják az ember belét is a szaros minimálbérért.

Mi ez?Ez magyarország...

2014. máj. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!