Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van aki otthon gyantázza...

Van aki otthon gyantázza magát? Ugyanolyan jól meg lehet csinálni mintha egy kozmetikus csinálná? Mennyire nehéz?

Figyelt kérdés
Az intim gyantázás is érdekel

2014. ápr. 3. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Én egyszer próbáltam, soha többet :D a gyanta nem volt elég meleg, utána túl meleg, a sok probélkozástól kék-zöld foltos, sebes lett a lábam. A hónaljamon is próbáltam, ott le se szedte :D
2014. ápr. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Mindig magamnak csináltam, sose volt semmi gond, a gyantamelegítő nem melegíti túl a gyantát, hanem a tökéletes hőfokon tartja. Nyilván aki nem vesz gépet hanem maga próbálja találomra melegíteni annak nagy valószínűséggel nem lesz jó vége, ha nem elég meleg akkor nem tapad eléggé, ha túl meleg akkor megéget. Ezért kell a gép hozzá. Ha az van akkor már a felkenés letépés semmiség, bárki megcsinálja. Pl a 14 éves húgom is magának csinálja, ha ő képes rá akkor bárki. :)
2014. ápr. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
gépet szeretnék, csak nem tudom érdemes-e:) de ezek szerint akkor igen. és intim részen is magadnak csinálod?
2014. ápr. 3. 17:26
 4/6 anonim ***** válasza:
60%
Én fiúként magam gyantázom szinte mindenhol. Láb, kar, hónalj, has. Az intim részeim, és a fenekem kozmetikus gyantázza. Nekem bevált, 1-2 alkalom alatt megtanultam hogyan kell. :)
2014. ápr. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
76%

Szia

Én otthon szőrtelenítek gyantával kar lábat borotvával.

A karomat a baratnom szokta csinalni en pedig az o karjat igy mind kettonknek konnyebb.Nincsen melegitom a mikroba nem merem betenni annyi rosszat hallottam tehat maradt a fazek viz.

Sacra kiveszem megnezem nagyabol jo e ha jo elkezdjuk es kesz. Ha kozbe kihul csak vissza teszem.Egyedul bizonyara nehezebb szoval ajanlom hogy kerj segitseget de ezert nem feltetlenul kell kozmetikushoz menni. :)

15/L

2014. ápr. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is próbáltam már, de nem szedte le! Igaz, én a boltból vett gyantacsíkokkal próbáltam, de nem ért semmit!
2014. jún. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!