Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rossz embernek számítok, ha...

Rossz embernek számítok, ha nem adok neki borravalót? Hogyan kellene viselkednem?

Figyelt kérdés

Járok masszíroztatni és a csaj 6000 Ft/ fél óra áron dolgozik. Az előző masszőrömnél egy kicsivel drágábban de bérletet vettem ennyi pénzből. (8 rugóért 4 alkalmasat)

Mikor megyek fizetni a recepcióhoz akkor mindig beáll mellém és elég vacak érzés, mert úgy érzem hogy szeretne borravalót de én meg túl soknak érzem a pénzt amit elkér fél órára. :S És nem csak egy hónapban egyszer járok hozzá.

Ilyen esetben mit kéne csinálnom? Ti adnátok borravalót?


2014. máj. 13. 13:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem adnék, szerintem is drága. Ez egy szolgáltatás, fix árral. Főleg, hogy nem is neki fizetsz, hanem a recepción.

Ha házhoz jönne, magánba dolgozna, akkor adnék valamennyit.

Ebben az esetben csak akkor adnék, ha pl. tovább dolgozna rajtam, nem csak az előírt fél óráig.

2014. máj. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem adnék neki, túl drága már így is szerintem, sőt, ha egyszer is kinyitná a száját, vagy tenne, mondana olyasmit, ami arra utalna, hogy borravalót szeretne, akkor nem is mennék hozzá többet; a borravalót kiérdemelni szokás, nem kérni/követelni.
2014. máj. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
6 ezer/fél óra az nagyon sok, semmi esetre sem adnék borravalót.
2014. máj. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Jesszusom, mégis mit csinál fél órában 6e ért??? Én 3800Ft ért masszírozok 1,5 órát... hivatalosan, szépségszalonban, számlával.



borravaló az nem kötelező. Aki várja, az vessen magára. kár ilyennel foglalkozni.

2014. máj. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha saját zsebre dolgozik, akkor nem adok, mert az árat úgy szabja, hogy megérje neki. Ha alkalmazott, akkor adok, ha megérdemli. Mielőtt leszóltok, én is szolgáltatok, jattból élek, tudom, hogy milyen.
2014. máj. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Csak sima hátmasszázs, kimozgat meg ilyenek. Jó, akkor nem lesz "bűntudatom" de lehet hogy lecserélem idővel.
2014. máj. 13. 16:35
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Már benne van a borravaló az árban:).
2014. máj. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ennyiért már happy finish is járna.

ha az lemarad,akkor nem kapna jattot az tuti.

2014. máj. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!