Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehetnék magabiztosabb,...

Hogyan lehetnék magabiztosabb, férfiasabb?

Figyelt kérdés
Külsőleg férfias vagyok ,sokan ezt gondolják a belsőmről is,de valójában kedves ,aranyos és érzékeny srác vagyok ,és így kevésbé tisztelnek más srácok ,és kevésbé találnak ez után a lányok vonzónak.Van amikor magamra erőltettek egy kis bunkóságot ,de az olyan idegen tőlem.Volt olyan,hogy verekedtem ettől menőbb lettem ,meg amikor sok lánnyal kavartam akkor is népszerűbb lettem ,de ez olyan idegen tőlem ,egyszerűen túl durva nekem ez a világ.Hogy ölhetném ki magamból az aranyosságot ,az érzékenységet ,és lehetnék nyugodt határozott ember ,nem akarok bunkó lenne az is egy rossz véglet.
2014. máj. 13. 14:30
 1/3 A kérdező kommentje:
Tudok bátor lenni csak nem mindig nagyon nehezen irányítom az érzelmeimet ,jobban mondva olyan mintha az érzelmeim irányítanának,nem csodálom rossz gyerekkorom volt.
2014. máj. 13. 14:33
 2/3 anonim ***** válasza:

olyan legyél amilyen vagy, majd megtalálod a magadhoz való embereket

A nők a nagy állatokhoz és az erőszakos emberekhez mindig vonzódnak mert védelmet látnak bennük de hidd el a kedves fiúkat is szeretik ugyanúgy

Nem kell kiölnöd magadból az énedet mert eltorzul a személyiség és rossz felé is torzulhat és te magad fogod bánni, a végén ha látod magadon, hogy milyen érzéketlen ember is lettél aki például senkinek és semminek nem képes örülni

2014. máj. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 szabad név? válasza:
Semmiképp se akarj megváltozni!! Mindenkinek meg van a párja valahol. Értem ezalatt a párkapcsolatot és a baráti kapcsolatokat is. Aki nem kedvel ilyennek az nem a te csapatod. Ismerek hozzád hasonló ffiakat, hidd el szeretik a nők! Vannak barátaik is! Lehet, hogy egy bizonyos kor után értékelik az emberek az ilyen tulajdonságú társaikat. Kérlek ne változz meg!
2014. máj. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!