Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ennyire rossz ember lennék?...

Ennyire rossz ember lennék? Vagy csak nem érzem át valaminél fogva?

Figyelt kérdés

Egy 16 éves, (szerintem) tisztelettudó, nagylelkű fiú vagyok, akinek a Nagytatájáról kiderült, egy hete, hogy leukémiás. Hétfőtől három héten keresztül kemón lesz. Hazajövök, és mindig látom, hogy Édesanyám nem lát a könnyeitől, pedig még nincs minden veszve (adja Isten!).

Egyszer bőgtem, négy éve, a tengerimalacaim halála miatt, azóta pedig idén, mert viszonzatlanul szerelmes voltam... Semmi másért. Meghalt a szomszéd bácsi, egyszerűen nem tudtam hova tenni, valamiért... Értitek. Mentális gubancom van, vagy egyszerűen még nem nőttem fel ehhez a dologhoz?

(Barmok hanyagoljanak, előre is köszönöm!)


2014. máj. 14. 20:09
 1/3 anonim válasza:
Nekem is volt olyan, hogy a saját mamám születésnapján nem tudtam sírni, pedig nagyon szerettem, de egyszerűen nem jött. És most neked nem szabad siránkoznöd, s kétségbe esned, próbáld erősnek mutatni magad, mégha fáj is, mert ha anyukád azt látja neked fáj, neki mégjobban fog, ilyen az anyai szív. Próbálj úgy tenni mintha "minden" rendben lenne. Kitartást neked és gyógyulást 15/L
2014. máj. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
bocs, nem születésnapján, temetésén....
2014. máj. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2014. máj. 14. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!