Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te kit tartasz rossz embernek?

Te kit tartasz rossz embernek?

Figyelt kérdés
Számodra mi vagy mik azok az emberi tulajdonságok melyek alapján valakit rossznak, esetleg gonosznak ítélsz meg?

2014. máj. 14. 18:50
1 2
 1/13 piriiiiii ***** válasza:
100%

Azt, aki megtéveszti az embereket. Két ilyen embert is ismerek, az egyik rosszabb, mint a másik... mindkettőnél éreztem valami... nagyon kellemetlent, amikor a közelükben voltam, de a rosszabbiknál teljesen kiborultam... és ő azt mondta mindenkinek, hogy ő nem, ő jó, ő nem akart semmi rosszat! Dehogynem. Egy kétszínű alak. A hideg futkos tőle a hátamon, pedig konkrét tetteket nem hajtott végre ellenem, legalábbis mostanában nem... nem tudom... á, ő egy nagyon fura ember volt.

Továbbá... gonosznak nem igazán szoktam az embereket tartani (kivéve ezt a kettőt), inkább... hogy is mondjam... fú, nehéz így kifejezni, mert alapjában véve minden emberben meg van a lehetőség MINDENRE - tehát a jóra, a rosszra egyaránt. Nem mondhatom azt, hogy valaki értéktelen, nincs hozzá jogom ilyesmit megítélni. De vannak, akik nem látják az értékeket... Na ezek azok az emberek, akiket én... "rossznak" tartok.

2014. máj. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát sokféleképp lehet egy ember gonosz,rossz ember.Az az egy akit én most az ismerősi körömből annak tartok,(bár lehet hogy ő inkább csak egy undoritó "ember")azért mert:Kétszinü,leszól téged,de mások előtt letagadja,hogy ő nem mondott ilyet,és téged próbál beállitani h*lyének,mindenkit a háta mögött kibeszél,a szemébe meg nyalizik.Addig kedves veled,mig az érdeke úgy kivánja.Mindenkit próbál egymás ellen hangolni.Ha teszel neki egy sziveséget,kölcsönadsz neki,mondván 2 nap múlva visszakapod,és 2 nap múlva kéred vissza akkor csak a felét adja oda,és mikor szóváteszed azt mondja hogy egy szemét paraszt vagy,és örülj hogy ennyit is visszakaptál.
2014. máj. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Aki rossz indulatú.


Ebből bármilyen rossz tulajdonság lehet.

Irigység, sunyiság, hazugság, bármi.


Ha valaki alapvetően rossz szándékú, bármiről bármikor negatívan gondolkozik, annak mindig valami ártó szándék lesz a vége, hogy más embert megbántson, megkárosítson, megsértsen, átverjen, stb.

Vannak ilyen alapvetően rossz irányba gondolkodó emberek.

Ezek a tipikus szar emberek.

2014. máj. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
25%
magamat, tehát az én szememben mindenki jó ember
2014. máj. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én az olyanokat, akik kétszínűek, vagy akik úgy utálkoznak, hogy nem is ismerik azt az embert, akit utálnak...valamint a kiismerhetetlen embereket, akikről sosem tudod, mikor hazudik...
2014. máj. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én azokat,akik alaptalanul és irigységből rosszat akarnak másoknak és főként,ha tettben tesznek is ezért.


Ahelyett,hogy azt figyelnék irigyen ne legyen jó a másiknak,foglalkozhatnának avval is,hogy a környezetüket jóakarattal megújítsák.


Ismertem tényleg borzasztó embert,borzalom,h úgy kelt fel,hogy a másiknak miért jó és hogy ne legyen az.(

2014. máj. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
szerintem az egyik legnagyobb gonoszság a másik ember becsapása, elárulása... főleg olyan ember irányába aki erre soha nem szolgált rá sőt sok mindenben segített és ha pont azok csapják be esetleg árulják el akiken segített őszinte szívvel mindenféle érdek nélkül ez sztem talán az egyik legaljasabb dolog hm tudom tapasztaltam és elég szar érzés de hát ez van... némely ember nem érdemli h embernek nevezzék mivel mindenféle erkölcs hiányzik belőle én nem tudom soha nem tudtam senki emberfiát megbántani se átverni még maga a próba sem merült fel bennem mert olyan szarul kezdtem magam érezni csaj ha csupán rágondoltam... és ezért nem is értem... mindenesetre jó lenne ha lenne nem is tudom egy járvány vagy háború esetleg természeti csapás ami ezeket az embereket megtizedelné... és igen tudom ez nagyon gonosz tőlem biztos így csapódik ki a bennem lappangó frusztráció és feszültség de hát ez van
2014. máj. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Érdekesek!
2014. máj. 30. 15:12
 9/13 anonim ***** válasza:

akikben nincs empátia, és a maguk gyengeségét úgy akarják palástolni, hogy akit maguknál gyengébbek, vagy tehetetlennek itélnek (pl öregek, gyerekek, nők, állatok) azokon akarja megmutatni hogy erősek.


Szerintem akiben van empátia, azok nem bántanak másokat, mert beleéreznek a helyzetébe.


Ezért is van az, hogy a pszichopata első számú jellemzője, hogy nincsenek érzelmei, és nincs benne egy fikarcnyi empátia sem. Ezért képesek gyilkolni, kinozni másokat.


De ne menjünk messzire. Elég betekinteni egy munkahely keretei közé, ahol az emberek rosszindulatból kifúrják, kikezdik a leggyengébbet.

2014. jún. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Először is azokat, akik csak azért barátkoznak veled és hízelegnek neked, hogy kihasználjanak. Ha később elkotyogsz valamit neki, ami "ciki" azzal az illető zsarol.

Aztán azokat, akik a saját mocskukat kenik rád. Áskálódnak ellened, miközben téged vádolnak azzal, hogy te csinálod ezt velük, és hisztiznek, hogy tönkre akarod tenni őket.

Azok is rossz emberek szerintem, akik bántják és terrorizálják a családtagjaikat, akik gyengébbek náluk.

A basáskodóak. Ők akarnak uralkodni mindeki feklett, meg akarják mondani, mit sinálj, mit ne csinálj, elvárják, hogy Isten is hozzájuk alkalmazkodjon, miközben ők senkihez nem hajlandóak alkalmazkodni, mert ő valami oknál fogva különbnek hiszik magukat a másiknál.

2015. jún. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!