Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt részetek teljesen alaptal...

Volt részetek teljesen alaptalan pletykában?

Figyelt kérdés
Amikor visszahallottátok hogy teljesen ellenkezö embernek akarnak beállítani (negativ irányban) mint amilyenek vagytok. De tényleg teljesen ellentétesnek mint amilyenek vagytok. S mikor visszahallottátok csak fogtátok a fejeteket hogy te atya ég, miket hisznek ezek rólam? Kik szokták elindítani az ilyen nagyon nagyon gonosz, rosszindulatú, és ártó (a becsületsértésig menö) pletykákat, és miért?
2014. máj. 15. 21:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

volt.

Olyanok indították, akik az adott szitut csak részben ismerték, és magukból indultak ki. Tehát hitték a saját feltételezésüket.

2014. máj. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Alaque ***** válasza:

Én kb. egy időben hallottam vissza azt, hogy meleg vagyok, és azt, hogy megerőszakoltam a volt barátnőmet. :D


Az első azért terjedt el, mert volt egy meleg ismerősöm, akinél gyakran házibuliztunk (és mint tudjuk, buzykkal mást nem is lehet csinálni, csak buzulni), a másodikat a volt barátnőm terjesztette bosszúból a viharos szakításunk után. Az elsőn hasamat fogtam a röhögéstől, és még adtam is a lovat a hülyék alá, a második igen megrázott, mert mélységesen csalódtam egy olyan emberben, aki évekig a legközelebb állt hozzám, és akitől sosem vártam volna hasonlót.

2014. máj. 16. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Volt. Egy fiú akit udvariasan visszautasítottam indította. Ezek után azt hallottam vissza, hogy én szerelmet vallottam neki, és ő adott kosarat nekem. Nyilván azért pletykálta ezt így, hogy a férfiúi büszkeségén ne essen csorba. Mondjuk engem nem zavart, egyrészt mert mindenki tudta, hogy nem igaz, de amúgy sem érdekel mit hisznek. Igazából a pletyka indítót sajnálom, hogy annyira rossz élete van, hogy rólam terjeszt hülyeségeket.
2014. máj. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!