Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit kezdjek az alaptalan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek az alaptalan féltékenységemmel?

Figyelt kérdés
A férjem hamarosan tudósdoktor lesz geológiából, én viszont csak fodrász vagyok. Sosem hülyézett le és nem is bántott ezzel, de nagyon butának érzem magam mellette, mikor elmegy kutatni, vagy olyan munkákat ír, amikből én semmit sem értek. Átbeszéltük már ezt és tényleg tudom, hogy őt ez nem zavarja és nagyon szeret, de van egy olyan rémálmom, hogy megcsal valakivel, aki okosabb mint én. Már arra is gondoltam, hogy én is egyetemet végzek, de az nem az én világom és nem is menne.
2014. ápr. 29. 15:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
83%
Veled van, Téged szeret! Mit akarsz még? Ne csinálj problémát ott, ahol nincs.
2014. ápr. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem nincs ezzel semmi gond. Én is tudok olyat, ahol az egyik fél sokkal magasabb pozícióban van, tanultabb, ráadásul ott a nő "felső beosztásban", ami eleve sokkal rosszab, mint nálatok. Hogy okosabb, azon nem aggódnék, egy férfi ritkán a nő eszébe szeret bele. Én maximum azt tudnám elképzelni, hogy esetleg anyagiak terén lehetnek konfliktusok, bár mivel nálatok a férjed keres gondolom jobban, ezért nem aggódnék, azért alapvetően a férfi az akinek a fő kenyérkeresőnek kell lennie.
2014. ápr. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Esetleg keress fel egy pszichológust, és derítsd ki, hogy mi az igazi ok.


De annyira buta nem lehetsz, ha veled akar a párod élni. Lehet, hogy a szakterületéhez nem értesz, de azért valamiröl csak tudtok beszélgetni egymással.

2014. ápr. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Tudom, de olyan nőkkel dolgozik, akiknek én a nyomukba sem érek és ez nagyon kellemetlen nekem.
2014. ápr. 29. 15:55
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Az önbecsüléseddel kezdj valamit, hogy ne a béka feneke alatt legyen. Miért kellene mindenkinek tudósdoktornak lennie, vagy a tudósdoktor kollegájának? Nem kell!


Te ne menj egyetemre, mert nem érdekel téged. Rosszul éreznéd benne magad, így az önbecsüléseden nem túl sokat változtatna.


Helyette!


Fodrász vagy? Abban teljesedj ki. Menj el mesterképzőbe, és fodrászként érd el a saját szakmádban a maximumot. Ettől nőhet az önbecsülésed, sikeres lehetsz. Mindenkinek a saját területén kell tudnia boldogulni.

Ne azon sírj hogy mit nem tudsz, és ne máshoz mérd magad. Ezt már a suliba is megtanították, hogy az almát és a körtét nem lehet összehasonlítani.

Te nem tudod azt amit a kis kolléganők? Hát nem. De a kis kolléganők se tudnak olyan frizurát csinálni mint te. Az egyikhez lexikális tudás kell, a másikhoz ügyesség.


Szedd össze magad, és ha eredményes akarsz lenni és sikeres, akkor fejleszd magad, de abban amiben jó vagy.

2014. ápr. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Andizsuzsi ***** válasza:

"Tudom, de olyan nőkkel dolgozik, akiknek én a nyomukba sem érek"


Miért is? Légy tisztába a saját értékeiddel. Tudnak azok a nők Marcell-hullámot csinálni? Legyél te is profi a saját szakmádban. Ne egyetemre törekedj, ha az nem a te világod, hanem a saját szakmádból kihozni a legtöbbet. És hidd el, az egyetemeken csak diplomát adnak. Kedves, elfogadó természetet, biztos családi hátteret nem.

2014. ápr. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
52%
Ugyanúgy sza(r)nak azok a nők is, mint bárki más. Az iq-t nem diplomában mérik, az hogy ért egy valamihez attól még lehet sík h(ü)lye már bocsánat. Annyira nem számít a végzettség szerintem én legalábbis soha nem az alapján ítéltem meg senkit. Ugyanúgy ahogy azt sem értettem soha mikor mondták, hogy tiszteljük az öregeket. Minek? Csak mert valaki öreg azért soha nem tiszteltem, ugyanúgy lenéztem az öreget, ha olyan volt a viselkedése, vagy tiszteltem egy gyereket cselekedetei miatt. Én tanár létemre például rengeteget tanultam a gyerekektől, imádom őket és soha nem néztem le egy tanítványomat sem, teljesen egyenrangú félként kezelem a 7 évest is ha olyan a hozzáállása. Nekem amúgy 2 diplomám van, párom pedig építőiparban dolgozik. Na és?
2014. ápr. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
A külső számít főleg. Szerintem te nem vagy buta csak kevésbé művelt, a szakirány pedig teljesen külön világ. Ha orvos diplomád lenne akkor sem tudnál mit kezdeni egy geológussal. A geológus lányok pedig csúnyák és kockás flaneliben járnak. Ki ba.na egy lexikont?
2014. ápr. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
50%
Allitsd oda a ferjedet, csinaljon egy remek frizurat. Ja, nem tud hajat vagni, festeni, stb? Latod, Te is tudsz valamit, amit o nem. Minek mennel egyetemre, azert hogy tovabb fodraszno legyel? Tudod, a mai vilagban, sok szakmunkas tobbre viszi ment az egyetemistak. Jobban talalnak munkat, szeretik munkajukat. Sokszor gondolom, hogy en is miert nem manikuros lettem, vagy valami hasonlo, nem irodai munkat vegezni.
2014. ápr. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Kár ezen filóznod. Pl. az ismeretségemben több a sikeres, elégedett kozmetikus v. fodrásznő, mint tanárnő.

Műszaki műveltségű mérnökként a humán műveltségem nekem is elég hiányos, családomért dolgozok, megfizetnek, nincs időm politikára, társadalomtudományokra, kortárs szépirodalomról meg még csak fogalmam sincs, egyesek szemében ezzel én is "barbár" vagyok.

2014. ápr. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!