Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most az életben az életkornál...

Most az életben az életkornál az számít, hogy hány évesek vagyunk vagy pedig az, hogy mennyinek érezzük magunkat? (f vagyok)

Figyelt kérdés

Én jóval fiatalabbnak érzem magam, mint amennyi vagyok. Ez elítélendő?


Egyszerűen nem tudok a hagyományos társadalmi elvárásoknak eleget tenni! Anyagilag a 0-án vagyok. Biztos máshogy állnék hozzá, meg az emberek is hozzám, ha lenne jó családi házam pl.Budán, jó kocsi, pénz, vállalkozás. Akkor biztosan tudnék magamnak párt találni és családot alapítanék!


De, így? Üres zsebbel? Minden nélkül, csak tenglek. Más is van így?



2014. máj. 16. 20:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

gyári munka:

ezek az emberek akik 80-100 ezer forintból élnek, többnyire 30-40 évesen is a szüleikkel laknak.

akik családot alapítanak, általában tehetősebbek, vagy felelőtlenek, és segélyeken akarnak élni.


erő:

próbálj meg olyan forrásokat keresni, amik motiválnak. legyen az film vagy zene. próbálj meg sportolni a lehetőségeidhez mérten.

keress munkát, és nézz olyan forrásokat, amik a munkakeresésben segítenek.

2014. máj. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 bumbi02 ***** válasza:

Onnantól kezdve hogy kijelented, hogy nincs erőd kimenni külföldre dolgozni, mert belefáradtál az életbe, csak magadat okolhatod a helyzetedért.


A külföld sajnos már egyre inkább opció mindenki életében. Persze családosok ezt kevésbé tehetik meg, de mint te is írtad anyagilag nullán vagy, és nincs családod még. Akkor nem értem hogy mire vársz, illetve mitől várod a jobb létet, ha nem attól, hogy most, amíg nincsenek kötöttségeid, megfeszítesz pár évet, és spórolsz, hogy később legyen egy anyagi biztonságod.



Persze gyakorikérdéseken könnyebb sírdogálni, és panaszkodni. De attól még előrébb nem jutsz.

2014. máj. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Pirii szopjál faszt!!!
2014. máj. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!