Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azért nem válaszolnak a...

Azért nem válaszolnak a főiskolás csoporttársak, mert strébernek gondolnak? (többi lent)

Figyelt kérdés

Egy olyan szakon vagyok, ahol alig van lány.

Megfigyeltem, hogy nem egy csoporttársamnál igaz az,hogy a kérdést láttamozzák, aztán a híres s*arik rája.

Most nemrég tanulással kapcsolatban kérdeztem meg pár csoporttársat.


Engem nem ismertek a főiskola előtt, nem vagyok kolis,sőt még a nemem is különböző.


Strébernek nem mondanám magam,mert ha az lennék,akkor nem kellene egy tantárgyból javító vizsgára mennem.

Mert akkor amiből javítóra kell menni, ötös lett volna és nem kellene gyakjegyet védeni.

(Igen,tanultam arra a zh-ra, de ugye mint tudjuk, tanulással is lehet egyest kapni az egyetemeken, fősulikon)


2014. máj. 17. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem értem mi igazából a problémád. Az, hogy írtál valakinek egy üzenetet és még nem válaszolt?
2014. máj. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem is fog.

100 nap után se. Csak láttamoza. És sz_rik rá örökre.

2014. máj. 17. 19:16
 3/6 anonim ***** válasza:

Vagy csak nincs kedve válaszolni, de nem miattad.

Vagy nem vagy neki szimpi. Nincs oka, van ilyen.

2014. máj. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát,talán az első.

Elég izé lenne,ha több,mint 3-4 így viszonyulna hozzám.

2014. máj. 17. 21:53
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet hogy anyagot kęrtél, vagy olyan dolgon értetlenkedsz amit elmondtak,csak nem jársz be és nem tudsz semmi ilyenről,vagy ellenszenves vagy neki.

Sok oka klehet

2014. máj. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát,mondhatjuk hogy anyagot. Tananyaghoz kapcsolódó.
2014. máj. 17. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!