Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért írkálnak privát üzenetek...

Miért írkálnak privát üzeneteket az emberek itt a GYK-n?

Figyelt kérdés
Kérdések vannak, amire válaszolni lehet, annak aki akar vagy tudja a megfelelő választ. Mi értelme van privátban írogani a válaszolóknak netán a kérdezőnek? Ezzel mit akar elérni az aki ír?
2014. máj. 18. 11:22
 1/10 anonim válasza:
Van aki szeret beszélgetni, ismerkedni, hiába nem arra való az oldal. Attól még lehet ilyesmire használni a privát üzenetet, van aki nyitott rá.
2014. máj. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Talán azért, mert itt rejtélyes módon nincs Válasz gomb, ha valakinek konkrétan válaszolni akarsz, azt se tudod, hogyan szólongasd, és meg is találja az illető. Ki a fene nézegeti, hogy melyik óra hány perckor küldött valamire választ, és annak mi a sorszáma?!
2014. máj. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
DIREKT azért nincs Válasz lehetőség, hogy ne kezdeményezzenek beszélgetést. Hanem mint a Fő téri kutyák, mindenki ugatja a Holdat (kérdést) :)
2014. máj. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Van, amikor a választ nem akarja mindenkivel megosztani. Vagy csak a kérdező az egyik válaszoló véleményére reagál.
2014. máj. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Vagy mert vannak olyanok, akik megelégelték hogy állandóan leértékelik a trollok meg a rossz válasz adók ( persze van olyan, hogy Ő ad nem megfelelő választ, de ritka az ilyen eset ) és ezért inkább privátban ír választ. Természetesen nem mindig, sokszor ír a kérdéshez, de inkább privát.

Ilyen például: én.

2014. máj. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
szerintem meg interaktívabb lehetne az oldal, ha pl. egy ember segíteni akar egy kérdésre választ adni és abban vannak személyesebb dolgok is, nem feltétlenül kell látnia mindenkinek. Ez a bizonyos időnként lehet üzenetet küldeni dolog eléggé lelassítja ezt, ráadásul nem frissül magától az oldal, nem jelez automatikusan, ha üzenetet kapunk. Sok ember, ezért más fórumokra, oldalakra vándorol át innen megbeszélni azt itt felmerült problémákat.
2014. máj. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mert itt már a legtöbben arra használják az oldalt, hogy beszélgessenek, ismerkedjenek holott nem jönnek rá a barmai, hogy van ennél ezerszer praktikusabb oldal is...
2014. máj. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva én nem hittem abban, hogy ez az oldal ilyen jól, ilyen sokáig fog működni. Leginkább a dizájn az oka, olyan olcsó benyomást kelt, és mégis éltetik a kérdezők és a válaszadók :D


Jobb, hogy sok választ moderálnak, hogy tilos a személyeskedés, a durva off, emellett viszont lehetséges privátot is küldeni másoknak. Így könnyebben, gyorsabban lezajlanak két ember közötti viták, nincs akkora hisztéria egy kérdésnél. Emiatt aztán könnyen megtalálom a kérdésben foglaltakra a választ anélkül is, hogy át kellene rágnom magam három oldal anyázáson.


Na persze én is kaptam már érdekes privátokat, főleg idén érkeztek üzenetek. Korábban annyira nem volt divat, pedig már itt vagyok vagy 5 éve.

2014. máj. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is szoktam privátot kapni olyankor, ha egy válaszommal kapcsolatban többet, személyesebbet szeretne tudni az illető, de volt több olyan eset is, amikor egy válaszom annyira szimpatikus volt, hogy meg akartak velem ismerkedni, de aztán megírtam a koromat, meg hogy férjnél vagyok, így tárgytalan, és többet nem írtak.


Az is előfordult, hogy egy kiírt kérdésemmel kapcsolatban valaki írt privátban, hogy szívesen segítene, aztán a második kérdésemre már nem válaszolt. Fura emberek vannak…

2014. máj. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért is lehet,hogy ne pontozzák le őket...
2014. máj. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!