Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Böngészésben beírt szöveget,...

Böngészésben beírt szöveget, ahogy most ezt a szöveget is engedi a számítógépem. A saját gmail fiókomból, vagy pl a facebookon, tehát privát üzeneteket nem enged. Gmail-ben már a levélírást sem nyitja ki. Esetleg beállítási probléma van? SOS.

Figyelt kérdés

2014. febr. 25. 09:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Trójai vagy vírus okozhatja.

Ezt futtasd le: [link]

2014. febr. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Végig futattam az ajánlott ellenőrző programot, nem talált fertőzött fájlt, gondolom akkor nem ez a probléma. Amúgy 2 napja futtattam végig egy másik hasonló programot, akkor talált 5-öt, de azt karanténba tette, majd ment az írás is, de este újra előjött. Most várok mi lesz.Momentán megy! Megmondanád mi az a "római"? Köszi a segítséget.
2014. febr. 26. 09:17
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem római, hanem trójai:

"Trojan Horse, magyarul trójai faló vagy trójai program

A trójai faló – melynek történetét a görög regékből ismerhetjük – egy olyan program, ami valami mást csinál, mint amit magáról eredetileg állít. Ez a más nem minden esetben okvetlenül romboló vagy káros, de sok esetben igen: fájlokat törölnek, felülírják a merevlemezt, vagy távoli hozzáférést biztosítanak a rendszerhez a támadónak. Klasszikus trójai általában tartalmaz egy billentyűleütés naplózót (keylogger) is, amelyet készítői játéknak vagy valamilyen hasznos segédprogramnak álcáznak. Az ilyen trójaikat sokféle céllal alkalmazhatják: rejtett távoli (backdoor) elérést szeretnének biztosítani egy adott számítógéphez, ellenőrizni kívánják a billentyűleütéseket, valamint jelszavak lopására specializálódnak (a legtöbb kémprogram ez utóbbi kategóriába esik)."

[link]

2014. febr. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ezt is futtasd le, ez kémprogramokat keres és törli azokat.

Telepítés után frissiteni kell.

[link]

2014. febr. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szóval: tegnap este megint leállított minden lehetséges írást, sőt, gmail-ban már a váltásra sem volt lehetőségem levélírás, beérkező levelek, kilépésre stb...De sehol máshol. Megfigyeltem hogy egyébként napok óta mindig az esti órákban teszi ezt, egész nap mindent engedélyez.

Ma: lefuttattam az általad javasolt malwarebytes programot, a gyorsellenőrzést javasolta, azt csináltam végig, 4 fertőzött objektumot talált, azt töröltem. Csináljam végig a mélyelemzést is?

...és igen Trójai, nem római!:-) ...a regét amúgy ismerem. Köszi a segítséget!!!Várom mi lesz.

2014. febr. 27. 12:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, a Mélyelemzést is futtasd le.
2014. febr. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezt is futtasd le, még a kis kockázatú nyomkövető sütiket (cookie) is leszedi. Emsisoft online scannere.

[link]

2014. febr. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!