Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megáll az ész, hü**ére lettem...

Megáll az ész, hü**ére lettem véve. Miért ilyen az ember?

Figyelt kérdés

Bár piti ügy, mégis ez most kiverte nálam a biztosítékot. Manikűrösnél akartam programálni, először kérdeztem mennyiért csinálja, aztán kérdeztem mikor tud programálni és mondta hogy május 24-én jó neki. Aztán megkérdem hol lakik, hova kell menjek és bevágja hogy el van utazva 5-6 hónapra a vőlegényével és nem tudja hogy fog-e még manikűrrel foglalkozni.

Kérdem én: ezt nem tudta hamarabb közölni? Miért kell f**ra venni az embert? 1 nap alatt beszéltük meg mindezt...

Amúgy nem az első eset hogy ilyen történik...



2014. máj. 18. 22:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a programálás buktatói!

Programálj máshol!

2014. máj. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%

a programál az nem előjegyez?


te szerintem időpontot akartál kérni, nem előjegyezni valakit időpontra.... o.O


miért is nem lehet magyarul beszélni?

2014. máj. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 acelsziv ***** válasza:
69%
2: mert így akar okosabbnak látszani.
2014. máj. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy nap alatt jutottak a végére, van egy olyan érzésem, hogy besokallt a manikűrös tőled és inkább elhárított a vőlegény dumával.
2014. máj. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
Mit lehet ezen 1 napig beszélni..?
2014. máj. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
60%
ha már sznobnak akarsz tűnni, legalább tudd mi a szó értelme... :D
2014. máj. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Hmm.

Hamár flancolunk, legalább tegyük azt helyesen!

Addig még oké, hogy a manikűrösnél akartam programálni (bár nem tudom mióta létezik ez a szó, de kétség kívül létezik).

A második használatnál már eléggé sántít. Ez így azt jelenti, hogy mikor tud majd téged előjegyezni, nem azt hogy mikorra tud előjegyezni. Valahogy azt úgy kéne, hogy mikorra tud beprogramálni, vagy mikorra tud engem programálni, vagy a kettő együtt. Bár nem tudom hogyan ragzunk inglis szavakat hungarisül.


Van még itt néhány dolog amit nem értek.

1) Minek jelentkezel be úgy manikűröshöz, hogy azt sem tudod hova kell menni?

2) Miért beszél meg veled időpontot, ha már nem is dolgozik, nincs is otthon?

Érdekes. De legalább ma is tanultam valami újat!

2014. máj. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ez a kész átverés, és aki rájön erre annak visz egy pezsgöt a balázs?
2014. máj. 19. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
58%
Felakadtatok egy szón. Holott lehet, nem itt él a kérdező. Ha nem vették volna észre némelyek, igen sokan írnak ide olyanok, akik nem Magyarországon élnek .
2014. máj. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Utolsó, örülök hogy neked leesett hogy nem vagyok magyarországi magyar, és a többiektől meg mélységesen elnézést kérek mert nem vagyok magyarországi és nem a ti szlengetek szerint beszélek. Kicsit szánalmas ebbe belekötni, de ha nem unjátok, akkor hajrá :))


Furcsa számomra mondjuk az is hogy nem ismeritek a manikűrös szót, holott nem egyszer voltam Magyarország különböző városaiban és ugyanúgy használták a manikűrös szót, de oké, nincs miért meghazuttoljalak benneteket. Legyen úgy ahogy mondjátok.


Sznob miért is vagyok? Mert szeretnék adni a külső megjelenésemre, a higiéniára mondjuk? Ez már nevetséges, nem érzitek?


Az egy nap alatti lebeszélést meg arra értettem hogy mivel facebookon írtam az illetőnek, ezért ott beszélgettünk üzenet formájában. Nincs mit vele sokat beszéljek, megkérdeztem mennyiért dolgozik és mikor mehetek, ehhez nem kell hetes meg hónapos beszélgetések...


Programálás : nálunk ezt így mondják. Mi az előjegyzés szót másra használjuk, bocs :)

Most én is kötekedjek a nagyszerű helyesírásotokba vagy abba hogy egyesek képtelenek pontot tenni a mondat után? Nehogymár ! :)


Remélem kielégítettem mindanyiótok kíváncsiságát, és kérdéseiteket :) !

És ha nem esett volna le az eddig írtakból, akkor elárulom hogy erdélyi vagyok. Itt más szavakat is használ a magyarság. Én kérek ezért elnézést.

2014. máj. 19. 13:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!