Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok az olyan emberrő...

Mit gondoltok az olyan emberről, aki mobilon rádcsörög, és olyan gyorsan kinyomja, hogy ne legyen időd felvenni?

Figyelt kérdés
És elvárja, hogy saját költségedre hívjad vissza, mikor ő akart veled beszélni.

2014. máj. 20. 11:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy smucig, és végtelenül kis stilű:D kb. ennyit:D


Ha meg be akar az ilyen húzni a csőbe ezzel(mondván, hogy te zaklatod), akkor a bíróságnál figyelembe veszik a bejövő hívásod időpontját, és totálisan szépen látszik, ki inditotta, ill. kezdeményezte a hívást:)

2014. máj. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az is más, ha mondjuk az ilyen ember aki ezt teszi, szól előtte, hogy nehézségbe van, de szeretne veled csevegni. Az is egy teljesen más, mint promt így:)
2014. máj. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A gyerekek szoktak ilyet csinálni, ha nincs elég pénz a kártyájukon. De felnőttől elég gáz.

Persze ahogy már írták, más, ha egy ismerősről tudod, hogy nehéz helyzetben van és előtte meg is beszélitek, hogy majd rád csörög.

2014. máj. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor azt gondolom, hogy nem volt fontos, így vissza se hívom. Kb 2 lehetősége van ezt eljátszani velem. Az elsőt véletlennek gondolom, a másodiknál egyértelműsítem, a harmadiknál nem hívom vissza.
2014. máj. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, ki az. Bár nem sűrűn fordul elő, de ha épp közeli haver, akkor visszahívom.
2014. máj. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez nálam csak megbeszéléses alapon megy. Alapból elég jó csomagba vagyok, így családtagok csak csörgetnek, főleg hogy kb majdnem ingyen beszélünk, vagy ha valakivel megbeszélek egy telefonhívást, akkor sokszor én szoktam azt hogy ha csörget akkor kinyomom, és azonnal visszahívom, hogy ha már én kérek mondjuk segítséget, akkor ne az ő pénze menjen.


Régen untam ezt mikor mindenki csak a visszahívósokat dobálta. Egyik haverom nekiállt addig küldözgetni hogy a rendszer tiltotta és többet nem küldhetett :D

2014. máj. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az ismeretségi körömben előfordul, ha nincs idő vagy pénz a kártyán, ilyenkor megbeszéljük, hogy csörgessen meg / vagy én őt / és akkor visszahívom / ő visszahív /.

De ha valaki ebből rendszert csinál, azt nem csípem.

Egy barátnőmnek / bár, mostanság már nemigen nevezném annak / pl. mániája, hogy sms-t küld, amelyben megkérdez valamit, hogy aztán nekem muszáj legyen őt visszahívnom. Mert úgymond, neki az az olcsóbb. Vagy ő is használja a megcsörgetéses módszert. Úgyhogy megesik, hogy pechje van, mert nem reagálok semmit. Pont ezért. Ennyire pitiánerek ne legyünk már. Miből gondolja, hogy nekem történetesen van pénz a kártyámon?

2014. máj. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ki emlékszik a Westel-re? Ki emlékszik arra, hogy a Westel-nél volt "3 másodperc ingyen" tarifa? Az volt a cudar világ... Mikor már a hatodik "felhív, elhadar valamit és lecsapja" hívás után felhívtam én, hogy mondja el 2-3 percben, mit szeretne és az én hívásomat is reflexből lecsapta 3 másodperc alatt... Kénytelen voltam sms-t is küldeni, hogy ha ki mer nyomni, amikor én hívom, legközelebbi találkozásunkkor felpofozom egy bazinagy strandpapuccsal :D.


Egyébként: nem szoktam vele foglalkozni. Ha fontos, akkor hívjon fel. Nem vagyok gondolatolvasó. Van annyi pénze, hogy írjon egy sms-t (mert tud hívást kezdeményezni), hogy "Szia, kevés pénz van a kártyámon, beszélni akarok veled, hívj fel". Azonnal hívnám. De ilyen "megcsörgetlek, leteszem", ebből nem tudok semmire sem gondolni. Ha fontos, tegyen érte, hogy vissza is hívjam.

2014. máj. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!