Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet egy kicsit bátrabb?

Hogyan lehet egy kicsit bátrabb?

Figyelt kérdés
Nyitottabb akarok lenni a felnőttekkel kapcsolatban! Az a helyzet hogy még köszöni is alig akarok mert ... nem tudom... Csak ilyen tipikus antiszociális vagyok .... Mit tegyek hogy feloldódjak?
2014. máj. 20. 18:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj szembe a problémával. Az a legnehezebb, tudom, de hidd el a leghatásosabb is. Vegyél egy mély levegőt és köszönj oda egy-egy felnőttnek. Nem kell rögtön megváltani a világot, elég ha lassan sikerül :)
2014. máj. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nagyon jól mondja az 1. A félelmeknek neki kell menni, nem pedig lepattanni kell róluk, és minél hátrébb húzódni. Ha egy követ nekidobunk egy falnak az lepattan, és leesik. Ha félsz és engedsz a félelemnek akkor te egy kő vagy, azaz úgy viselkedsz mint egy élettelen tárgy. De te egy élőlény vagy, és mint olyannak meg van a lehetőséged, hogy a falat megmászd, sőt le is döntsd. Meríts erőt a félelmedből, mert az sem gerjed másmilyen erőből mint akár a szeretet. A félelem igazából csak a benned lévő illúzió ami az igazsággal nem összeegyeztethető, és ez a diszharmónia a félelem érzése. Tudd meg az igazságot, amit elérsz ha belemész a félelmed tárgyába. Ha már benne vagy úgy igazán fantasztikus érzés lesz benne lenni. Felszabadító, mert az igazság felszabadít. Képes vagy rá, csak ne töprengj sokat, és cselekedj.
2014. máj. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!