Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tudok tenni az ellen,...

Bannala18 kérdése:

Mit tudok tenni az ellen, hogy ne legyek idegbeteg? Menjek el pszihiátriára vagy hová kellene mennem?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon sokszor kis dolgokon is képes vagyok már felhúzni magamat.

Volt,hogy késsel hadonásztam viccből itthon,barátnőmet ledobtam a székről, fociban mindig felmérgesedek ha kikapok, nem tudok veszíteni.

Sajnos nagyon sokat idegeskedek,néha olyan dolgokon is amelyeken nem kellene.


2014. máj. 21. 00:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Pszichológus inkább, amit leírtál nem olyan durva hogy gyógyszerrel kelljen kezelni.

TB-re is van pszichológus, kórházban érdeklődj, de nem biztos hogy sokat segít. Ha van magánra keret olyan keress aki "anger management" terápiában otthon van (haraglevezetés talán, nem tudom mi a magyar neve).

2014. máj. 21. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány éves, de első lépésként a házi dokidnak mond el, és ha ő jónak látja majd tovább utal vagy pszichiátriára, vagy pszichológushoz.
2014. máj. 21. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Okozz fájdalmat magadnak, amikor felhúzod magad. Így le fogsz szokni róla. Nekem bevált :)
2014. máj. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!