Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek azoknak van...

Szerintetek azoknak van igaza, akik a meleg kapcsolat mellet vagy ellen vannak?

Figyelt kérdés
A nem elfogadó féltől általában csak azt hallani ,hogy lőjük őket a Dunába meg ,hogy "mocskos b*zi takarodj"

2014. máj. 5. 18:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
77%
Nekem tökmindegy, hogy ki meleg és ki nem, csak ne reklámozzák vagy verjék nagy dobra. Legyen meleg, egészségére, fogadjon örökbe, nem érdekel. De nincs szükség arra, hogy tollakkal a s*ggében táncoljon a platón, aztán meg rimánkodjon, hogy senki nem tiszteli.
2014. máj. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem senkinek sincs igaza. Ez nézőpont kérdése. Csak tolerancia kérdése az egész. Engem pl. baromira nem érdekel,ki mit csinál otthon, kivel van, stb. A szélsőséges hozzáállás sosem jó,csak agressziót szül. Minden téren. Csak azt nem szeretem,hogy felvonulnak a parádén, sokszor 40-50 éves emberek rózsaszín tangában, stb..gusztustalan, nemi identitástól függetlenül és felesleges is. Más sem teregeti ki a magánéletét,én sem verem magam az utcán "szeretem a fa.szt" táblával. :) Éljenek boldogan, nem zavar. De ne teregessék ki, mert pont a szélsőségesek között ez provokáció és még jobban fogják őket utálni.

25/L

2014. máj. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Előző: De azt ugye tudod ,hogy a homoszexualitás egy szexuális orientáció nem ,pedig Nemi identitás. Nem a válaszoddal kötekedem ,csak ezzel jó tisztában lenni.
2014. máj. 5. 19:07
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zavarnak. Ugyanúgy nézek rájuk, mint egy heteroszexuális párra. Felőlem csókolózhatnak, foghatják egymás kezét az utcán.

Ha már tombol a liberál gondolkodás, életérzés Európában, legyenek nekik is egyenlő jogaik.

Ez a fene nagy "liberalizmus" ami jelenleg folyik viszont polgárpukkasztás. Támogatni kéne a meleg párokat, ahelyett hogy kamionon Bibliát és kutyát bszn@k papnak öltözött 40 éves kanok évente egyszer.


Meleg imádó, intoleráns, egy kutya. Mindkettő a saját elvakult hülyeségét nyomja. Az egyik fél szerint becsülni kell a melegeket, és foggal körömmel védeni őket, mert felmerik vállalni a másságukat, a másik oldal meg kiírtaná őket, 'Mer a Jobbik meg a fsztudjamelyik szélsőjobbos zenekar is megaszondta, meg amúgyis f@rtúrók".

Szerintem meg el kell fogadni őket, és egyenlő jogokat kell nekik biztosítani.


Az idióta szülők a legjobbak. Azt hiszik, attól lesz meleg a gyerek, hogy lát az utcán egy csókolózó homoszexuális párt. Heteroszexuális férfi, így valamennyire laikus vagyok, de azt kell mondanom, a meleg ismerőseim, barátaim közül egy ember se választotta a homoszexuális életet. Ők egyszerűen ilyen beállítottságuak.

Ha megvan a gyerekben a hajlam, akkor van esély arra, hogy később a saját neme iránt fog érdeklődni. Ha nincs, akkor nem fog. Ennyi.

2014. máj. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Én elfogadom őket akik melegek és ilyen kapcsolatban élnek. Ugyan olyan emberek ugyan annyi joguk van a boldogsághoz mint bármelyikünknek!
2014. máj. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

A tipikus felforgató, pártpropagandának behódoló parádézás nem tetszik (megjegyzem a Budapest parádé se), szerintem - ilyen formában - többet árt a melegjogoknak és a melegek megítélésének, mint használ. Ha bulizni és tivornyázni akarnak, tegyék ennek megfelelő helyeken. Ha felvonulni akarnak mások előtt és megmutatni a népnek, hogy ők is pont olyanok, mint bárki más, akkor vonuljanak, de ne ÍGY (tudom, pár elem az a kirívó példa, csodálom, hogy őket nem gyomlálja ki a közösség).


De a melegjogokat támogatom, felőlem házasodhassanak, foghassák egymás kezét az utcán anélkül, hogy agressziónak lennének kitéve, ne legyenek hátrányosan megkülönböztetve (azt amikor már kb. előjáték szintjén nyálcserélnek a népek az utcán, heteróktól is gyűlölöm, pont ugyanannyira). A bajom, mint említettem, hogy a jelenlegi "stratégiájuk" (pride) pont az elidegenítést és a "felek" közti ellenségeskedést szolgálja a kölcsönös megértés és elfogadás helyett.

2014. máj. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

25 éves leszbikus vagyok.

Nagyon megleptek a válaszok, Budapesten nem tudtunk úgy kimenni a párommal az utcára, hogy minden másnap ne szóljon be valaki. Csak azért, mert fogjuk egymás kezét...

Saját bőrömön tapasztaltam a toleranciát.

2014. máj. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó#

Hát már ne is haragudj de én a férfi melegeket jobban tolerálom mint a leszbiket!!

Egyrészt azért mert a női leszbik agresszívek, olyanok mint a férfi és nő között lennének átmenetek valahol korcsok. A fiú melegek pedig érzékenyek és nekik jó lelkük van!


Temetőben én már láttam leszbi párt kézen fogva menni jól meg is néztem őket hagy lássák hogy nem tolerálom a fajtájukat!

2014. máj. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
0%
Egy 33 éves egy csodaszép fiú gyermeket nevelő édesanya voltam!
2014. máj. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

"Sztereotípiák"


Egyébként meg a férfiak pont a leszbikusokért vannak oda ,úgyhogy ,ahogy látom ez mindkét nemnél általában így van.

2014. máj. 5. 20:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!