Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiú vagyok de lány akarok...

Fiú vagyok de lány akarok lenni hogy öltözzek?

Figyelt kérdés
nem akarom magam átoperáltatni de ma is női farmerba voltam suliba adjatok tippeket hogy hogy öltözzek! meg valami női tulajdonságokat is mondjatok fontoslenne köszi 15/F

2014. máj. 21. 20:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Inkább pszichológushoz menj.
2014. máj. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Google a barátod, Conchita a barátnőd! Ők adnak tanácsokat!
2014. máj. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
jó nem az volt a kérdés hogy hova menjek sztem olvasd el mégegyszer
2014. máj. 21. 20:19
 4/6 anonim ***** válasza:

Egy nyitott kozmetikus sokat segíthet. Mivel egy fiút nehéz nőiessé tenni, és mindenkit máshogy lehet, mert nem vagyunk egyformák. Ha például gyöngédebb kezed van, csinálhatsz szép körmöket. De viszont ha az arcod markáns, nagyon férfias, akkor a sminkkel csak bohóccá teszed magad. Legalábbis szerintem. Ebben a felállásban, amit leírtam, SZERINTEM az a megfelelő, ha a körmöd szép, mondjuk valami feltűnőbb karkötőt is hordasz, a hajad hosszú, de az arcod békén van hagyva (persze ne legyen szőrös!)


Ez csak egy példa, de mondom, az tud igazán segíteni aki lát téged, szerintem próbálj meg találni akár egy nyitottabb barátnőt, akin látod, hogy nagyon ért ezekhez a dolgokhoz, vagy ha van olyan szerencséd, akkor egy kozmetikust

2014. máj. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ
2014. máj. 21. 21:49
 6/6 anonim válasza:

Szia Látom nem vagyok egyedül :) én 18 vagyok és hát inkább mondanám magam lánynak mint fiúnak... nem vagyok az a féle aki úgy viselkedik annál inkább lányként de könyedén tudsz úgy el lenni hogy észre sem veszik hogy valójában lányos vagy :) én már 4 éve rejtem ezt és eddig nem buktam le :) ha teheted otthon szabad lehetsz de ha nem akarsz véletlen sem ilyen barmokat akik cukolnak meg ilyesmi ajánlatos nem úgy öltözni vagy ha igen akkor is maksz úgy hogy nem felül van az amit hordani akarsz hanem alatta :)

De csak egy tip én el vagyok ennyivel is de főként itthon vagyok lányos.. :) de a barátnőmet sem zavarja sokkal inkább teccik neki megértem és van is téma és hát az is fura hogy többet tudok a lányos meg nőies dolgokról mint ő maga néha reggel én mondom meg neki mit vegyen fel mert szegény be van zavarodva neéz olyan embereket találni kiknek szintén "lány lelke van fiú testben".


Ha gondolod írj üzit :)

2014. máj. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!