Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért mondják azt hogy én...

Miért mondják azt hogy én "fogyatékos" vagyok?

Figyelt kérdés

Én 12 éves fiú gyermek,5.-dikes vagyok!Rendes Általános Iskolába járok.Kiválóan értek a számítógéphez,szerelés stb.Jó hangom van színkörökben tag vagyok.De,a probléma onnan kezdődött hogy, sok barátom van igen lányok között is.Vannak a fiúk 9-en vagyunk összesen.A lányok 19-en vannak.A fiúk közül van egy Dániel,Antónió,Zoltán és Alex nevezetű fiúk.Pld.:Mentünk testnevelés órára szólt nekem a testnevelés tanár hogy a lányokkal leszünk tesin.5 fiú természetesen jött velem az öltözőbe.A többiek akiket felsoroltam nem jöttek!De,pár perc után bejöttek az öltözőbe, és azt mondták nem hiszek ebben a "fogyatékosban" (jó tanuló vagyok,épp eszű).Elmentek megkeresni a testnevelés tanárt hogy tényleg a lányokkal leszünk és,igen.Visszajöttek szó nélkül.Nem kértek bocsánatot,és azután szünetben jöttek hogy játszhatnak -e kosárlabda játékot? Feleltem-nem..Mondta az Alex "kussolj" . Szerintetek Normálisak? Ha beárulom a tanároknak akkor letagadják, jönnek csapatostól.El kerülöm őket akkor jönnek utánam!Mit tegyek?

Előre is köszönöm a válaszokat! -:)


2014. máj. 21. 21:04
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Ha valaki ezután ezt mondja rád, annak mutasd meg ezt a szöveget, és rögtön megtudja, hogy valójában király vagy.
2014. máj. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! -:)
2014. máj. 21. 21:15
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem fogja megtudni sajnos.
2014. máj. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Jajj Ántonió hogy a rák egye ki :D

Dzsipók mi?

Azokkal nem kell foglalkozni, mert nem tudsz velük semmit kezdeni.

Ha kötekednek és Te visszaszólsz akkor csoportosan támadnak.

Amúgy itt tudtam hogy rézbőrűekről van szó hogy: Ántónió,jonnek csapatostól.

2014. máj. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kedves 3-as kommentben olvastam " Nem fogja megtudni sajnos." Mit nem fogok megtudni,ha megkérdezhetném? -:)
2014. máj. 21. 21:19
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy fogyatékos, csak buta ha ilyenekkel foglalkozol. Figyelj, ha azt mondják rád, hogy "fogyatékos" akkor azt nem szó szerint értik (valószínűleg azt sem tudják, pontosan mit jelent a szó), szimplán csak valami negatív és sértő szót akarnak rád mondani rosszindulatból. Ne vedd magadra, ne törődj vele sem velük.
2014. máj. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Antónió, Alex, Nintendo, Alehandro....

Nem fogyatékos vagy te, csak még tapasztalatlan, naiv.

Amúgy valahogy nem lepődtem meg, hogy nem a Zoltán kussoltat.

2014. máj. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Kanalas Leonárdinnyó Ántóniaoú
2019. márc. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!