Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te átmész az út túloldalára,...

Te átmész az út túloldalára, ha egy csapat cigány jön szembe? (egyedül vagy)

Figyelt kérdés
2014. máj. 22. 17:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
nem ... fatalista vagyok
2014. máj. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
83%

Egyáltalán nem mert nincs mitől félnem, nem hazudok neked 17 éves koromig egy védtelen gyereknek tartottam magamat, akkor kezdtem el kondizni pont az ilyen esetek megoldására, ha látják rajtam hogy jó kiállású vagyok, feszül a felső rajtam, nem a zsírtól, elhiteted hogy egy rossz megjegyzést nem tesznek.

Mára már elég bátornak érzem magamat hogy kiálljak akár két ember ellen is

21F

2014. máj. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 fesnesg válasza:
100%
nem
2014. máj. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

# 2

Persze, így elviekben ezt biztos így is van. Közben meg köpni-nyelni nem tudnál, amikor előrántják 4-en a pengét.

2014. máj. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem szokott cigányfalka velem szembe jönni, pláne ha egyedül vagyok, de ha így lenne, persze, hogy elkerülném őket.
2014. máj. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
64%
Egyszerűen kikerüljük egymást.
2014. máj. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
77%
Nem, mivel nem kell nagy ész ahoz, hogy elkerüld velük a balhét.
2014. máj. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha arra kell mennem, de túl félelmetesnek, veszélyesnek látom az épp arra járó embert vagy embercsoportot -függetlenül a bőre színétől- akkor ha van lehetőségem inkább nem megyek át hanem ha kis kerülővel is, de más merre érem el az úticélomat. Ha csak arra tudok menni, akkor megyek, de ha mondjuk már előre látom, hogy életveszélyes, akkor inkább megfordulok arra, amerről jöttem...
2014. máj. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
70%
Nem, hagyjuk már a sok hülyeséget, általában az ilyeneknek nagy az arcuk aztán az egyiket úgy orrba vered, hogy kifekszik a többi befosik. Persze lehet, hogy 30 esetből 1 lesz amikor bizony véged. Fényes nappal nem fognak neked kést rántani, meg ott agyonverni, mert az olyan kemények inkább éjjelente járkálnak. Persze mint mondtam elképzelhető nappal is az ilyen eset, de nagyon ritka.
2014. máj. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

"Nem, hagyjuk már a sok hülyeséget, általában az ilyeneknek nagy az arcuk aztán az egyiket úgy orrba vered, hogy kifekszik a többi befosik."


Azt mondjuk megnézném hogy egy átlag ember beleköt egy cigány bandába, abból hogy jön ki jól. Akármennyire ügyes, erős valaki, azért nem egy életbiztosítás több főnek nekiugrani, elég ha az egyik a földre visz, a többi már rugdos is, aztán még téged jelentenek fel mert beléjük kötöttél.


Amúgy nappal, ha forgalmasabb helyen vagyok, akkor nem megyek át, este meg bármit próbálok kerülni, meg ahogy elnéztem engem is mások, szóval valahol természetes hogy egy sötét utcán jobban tart a másiktól az ember.

2014. máj. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!