Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem fogadtak be?

Miért nem fogadtak be?

Figyelt kérdés
Egy sportcsapatról lenne szó,akik odajárnak,már 4-6 éve csinálják azt a sportot,én meg soha nem jártam azelőtt sehova.Jártam félévet közéjük,de mostanra elegem lett,a többségük bunkó volt velem.Abban különbözök tőlük,hogy nincs a 2 fülemben összesen 5 lyuk,nem sminkelem magam,nincsenek menő ruháim,mivel anyagi okok miatt ezt nem engedhetem meg(illetve a szüleim),elég jó tanuló vagyok,de ez csak a maximalitásomból adódik,míg én 83 pontos írásbelit írtam,addig ők 48-55 között,többségük nem valami erős,és jó hírű suliba jár,hanem ahova éppen csak felvették őket,stbstb.Persze értem,hogy nagyon különbözünk,de nem értem,hogy legalább miért nem próbáltak megismerni engem?Csak azért,mert semmi tapasztalatom nem volt abban a bizonyos sportban(mert amúgy jártam már úszni,futni,olyan futásra,ahol többnyire fociztunk,voltam kosárbajnokságon,bár az csak egy kerületi sulis meccssorozat volt)?Azért érdekel,mert mivel meguntam,hogy ennyire kiközösítőek,(jó,lehet,hogy csak én látom rosszul)átmegyek egy másik csapatba.Viszont ott 14-20 éves korig lesznek lányok,akik közül néhányan profik,néhányan csak fél éve kezdték,mint én,de elvileg az edző figyel rájuk,törődik velük,nem úgy,mint ott,ahova én jártam,ahol azt mondta nekem,hogy menjek át a másik térfélre,és gyakoroljak,szóval nagyjából tanítsam meg saját magamat.Tehát félek,hogy ebbe a másik csapatba sem tudok majd beilleszkedni,pedig nagyon szeretném tovább csinálni ezt a sportot. Bocsi,hogy hosszú lett:) 14/L

2013. márc. 2. 10:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Dorina te vagy az? XD
2013. márc. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én be akartalak fogadni...
2013. márc. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
jesszus:D nem,nem dorina vagyok:D 2-es,biztos,hogy nem ismersz! (kérdező vagyok)
2013. márc. 2. 17:08
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Tőled idézek, és a Te felvetéseidre válaszolok.

"Egy sportcsapatról lenne szó,akik odajárnak,már 4-6 éve csinálják azt a sportot,én meg soha nem jártam azelőtt sehova. Jártam félévet közéjük,de mostanra elegem lett, a többségük bunkó volt velem." Ha bunkók, miért akarsz közéjük tartozni? Miért kell neked az ő befogadásuk? Nem gondolod, hogy az elfogadásukért túl nagy árat kellene fizetned? Csak eljátszani tudnád, hogy hasonlítasz hozzájuk. Tényleg akarsz?


"Abban különbözök tőlük,hogy nincs a 2 fülemben összesen 5 lyuk, nem sminkelem magam, nincsenek menő ruháim," Ezt örömmel hallom.


"mivel anyagi okok miatt ezt nem engedhetem meg(illetve a szüleim), elég jó tanuló vagyok* ,de ez csak a maximalitásomból adódik, míg én 83 pontos írásbelit írtam,addig ők 48-55 között,többségük nem valami erős,és jó hírű suliba jár, hanem ahova éppen csak felvették őket,stbstb." *Nos, látom, más eszközeid és más céljaid vannak, aminek szintén örülök.


"Persze értem,hogy nagyon különbözünk,de nem értem,hogy legalább miért nem próbáltak megismerni engem?" Az ő világukat rongálod csupán a jelenléteddel. A szabályaik létjogosultságát és érvényességét vonod kétségbe avval, hogy Te más szabályokat követsz. Meg kellett erősíteni az ún. "csapatot" avval, hogy kihagynak belőle Téged.


"Csak azért,mert semmi tapasztalatom nem volt abban a bizonyos sportban (mert amúgy jártam már úszni,futni,olyan futásra,ahol többnyire fociztunk, voltam kosárbajnokságon,bár az csak egy kerületi sulis meccssorozat volt)? Azért érdekel,mert mivel meguntam,hogy ennyire kiközösítőek,(jó,lehet,hogy csak én látom rosszul)átmegyek egy másik csapatba.Viszont ott 14-20 éves korig lesznek lányok,akik közül néhányan profik,néhányan csak fél éve kezdték,mint én,de elvileg az edző figyel rájuk,törődik velük,nem úgy,mint ott,ahova én jártam,ahol azt mondta nekem,hogy menjek át a másik térfélre,és gyakoroljak,szóval nagyjából tanítsam meg saját magamat.Tehát félek,hogy ebbe a másik csapatba sem tudok majd beilleszkedni,pedig nagyon szeretném tovább csinálni ezt a sportot. Bocsi,hogy hosszú lett:) 14/L"


Nos. Nem a csapattól tanulsz, nem a társaid a tanítóid, hanem az edző. Addig keress magadnak erre a posztra alkalmas embert, amíg nem találsz. És nyugi, észre fogod venni, hogy pont Hozzád hasonló célú, motiváltságú csaj lesz abban a csapatban. Ahol a teljesítmény adja "rangot", ott nagyobb esélyed lesz.


Örülök, hogy céltudatos vagy. Csak így tovább.


Üdv R.

2013. márc. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,az utolsó válasznak nagyon örültem,és megoldódni látszik a problémám.Voltam egy másik csapatban,ahol az edző tényleg nagyon kedves és normális volt,és a lányok is viszonylag kedvesek:)
2013. márc. 5. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!