Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit gondoltok Szalay Ricsiről?

Mit gondoltok Szalay Ricsiről?

Figyelt kérdés

2013. okt. 27. 02:44
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
65%
Nem hallottam róla, azt hittem valami stand up comedys srác, de utánanéztem gyorsan és nem is akarok többet hallani róla.
2013. okt. 27. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
75%
jó ez a tag, hogy "celeb"...hol a g*cimbe celeb ez a bohóc? 13 éves lányok csurgatnak a bugyiba, ha meglátják, ennyi...jah, és most jöhetnek a "csak irígy vagy" válaszok...:D
2013. okt. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
70%
Az egy hülyegyerek aki nagy sztárnak képzeli magát, mint a többi idióta ( Handkammer meg mittomén h kik vannak) akiknek van pár like-uk face-n. De igazából egy senki, ja és én 13 éves lány vagyok és ezt gondolom- mint minden normálos ember
2013. okt. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
71%
Soha a büdös életben nem hallottam róla. Rákerestem gugliban és az jutott rögtön eszembe, hogy 'ki ez a kis gnóm?!'... De most komolyan, attól híres, hogy fent van facon??
2013. okt. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim válasza:
47%

no ne ujabb justin biiber bukkant föl,ilyen gyerekere figyel fel a sajtó,meg nekünk ebből mi hasznunk .nekem is nedves lett a bugyim

25/F :D

2013. okt. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
70%
hálistennek a média még nem figyelt fel erre a génhulladékra...ergo nem is ismert, csak egy senkiházi, aki után párezer 12 éves nyála csorog...elb_szott egy világ ez...
2013. okt. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
62%
Úgy ránézésre egy kis f.a.s.szopó.
2013. nov. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
68%

FUJFUJFUJFUJFUJFUJ. Undorito! :D

14/L

2013. nov. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
29%
Mi az Isten?Emberek hahó!Ő nem olyan mint a többi askceleb, h beképzelt nagyképű, h mindenkit lehord...az a helyzet, h az emberek a külső alapján ítélnek, és azelőtt, mielőtt megismernék az embert...mit tudtok ti a Ricsiről?Mert ezek szerint semmit!Nem olyan, h minden nap megy a West Endbe, ck azért mert tudja h felismerik és odarohannak hozzá.Nem csücsörítt a képeken, és nem pózol rózsaszínű v betűbe kivágott pólóban és nem hord köves 10 cm-s fűggőt...folytassuk.Templomba is jár, ami ugye kicsit hihetetlen, de itt egy újabb példa arra, h az emberek a külső alapján ítélnek, mivel senki sem hinné el h Szalay Ricsi templomba is jár!És ezért nem marad fent askozni sokáig, mert reggel 9-kor megy templomba...hát ez a véleményem! 21/L
2013. dec. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
60%
uccsó. hihetetlen, én is ilyen jó ember vagyok...miért nincs többezer rajongóm? jah...mert nem igénylem? :D épp elég szánalmas, amikor valaki azé, me jól néz ki, már azt hiszi, hogy celebnek nevezzék...nem ezekkel van a baj, senki nem basztatná őket...a sok tinip*csával van a baj, akiknek a nyáluk csorog az ilyenek után.
2013. dec. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!