Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Másoknál is előfordul hogy te...

Másoknál is előfordul hogy te mindenki mellett ott vagy ha baj van, melletted pedig senki?

Figyelt kérdés

Egyszerűen szörnyü felfogni hogy én bárki mellett ott vagyok ha baj van, de ha néha-néha nekem van rossz kedvem és én vágyok egy kis kedveskedésre, egy kis figyelemre levagyok magasrol.....

A legjobb barátnőm mellett mindig ott vagyok ha bármi baj van.. pasik, család, suli, bármi. Mégis mikor nekem van bajom ő nem áll mellettem, mindig mond pár kedves szot, aztán kb heloszia! :S Legutobb volt problémám akkor facebookon irtam le neki, mert nem tudtuk a másikat elérni. És másnap mikor már minden rendben volt velem, közölte, hogy azért hagy ott olyankor fbon, és azért nem válaszol, mert nem szeret olyankor velem beszélni ha hisztis vagyok. Most megint ugyan ez a helyzet áll fenn. Nagyszerűen érzem magam ettöl a ténytöl, az a lényeg :(((

17L


2013. dec. 23. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Ugyan ezt érzem.. Nap mint nap.. 16/l
2013. dec. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Légy te is önző.
2013. dec. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is egyre gyakrabban érzem így.. 17/L
2013. dec. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én is igy vagyok... de én már nem foglalkozok a bajaikkal... nem éri meg! igy csak kihasználnak... mond meg nekik hogy befejezted és legyél olyan mint ök! az igazi barát mindig ottlessz aki meg nem az sz*rt se ér!!!

17/f

2013. dec. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen én is így jártam a "legjobb barátnőmmel". Sajnos nem tudsz mit tenni. Őrizd meg vele a jó viszonyt, de ne támaszkodj rá ezentúl, próbálj meg magadra támaszkodni. Sajnos ma már nagyon ritka az igaz barát. A többség kihasznál és csak időszakosan keres, főleg ha jószívű vagy.
2013. dec. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

A baj az hogy SZOLGALÉLEK VAGY vannak ilyen emberek, ÉNIS ilyen vagyok. Próbálok változtatni ezen és leszarni a másik baját. Emellett nagyon fontos, hogy, amikor neked van bajod, akkor ezt fejezd is ki a bizonyos barátnak(amúgy te jobban kötődsz hozzá mint ő hozzád, mert ez az egész jelenség ezt jelenti) és, ha nem akar segíteni, akkor bátran hányd a szemére éreztesd vele, hogy ez neked nem tetszik. Ne légy minden iránt közömbös, mert akkor tudják, hogy neked úgyis minden mindegy.

Egyébként ezt még én is csak most tanulom. :)

2014. jan. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem kell, hogy gonosz légy, egyszerűen csak magaddal foglalkozz elsősorban, és aztán jöhet a jótékonykodás, ha nem kerül semmibe.
2014. jan. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!