Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Előfordul veletek hogy ha...

Előfordul veletek hogy ha negatív véleményt mondtok valakinek valamiről akkor leoltja a fejetek, ha meg más mondja ugyanazt neki akkor nem szól semmit?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre hogy nem mondhatom ki a véleményemet senkinek mert akkor rám förmed és oltogatni kezd, pedig ha más mondja meg neki a negativ véleményt akkor azt fontolóra veszi. Nem tudom miért van ez így, semmibe vesznek tán, vagy alulértékelnek és nem türi az egójuk hogy, még én is megmondjam nekik a rossz véleményt. Már nincs is kedvem nagyon őszinte lenni az emberekkel, csak a megjátszott alárendelt szerepben szeretek lenni, akkor legalább nem kell elviselnem az oltogatásaikat. Mit szóltok, jól van ez így? Tapasztaltatok hasonlót?
2014. ápr. 28. 00:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Gondolom nem barátaidról van szó,így nincs is értelme vele foglalkozni!

De akár az is lehet hogy igen téged értékelnek alul,vagy te sem lehet az a szent aki tökéletes és nehogy már te papolj....

Igazából ezt neked kéne tudnod,hogy mi is a pálya.

Az Én szavam általában számít,tisztelnek engem,tettem is le az asztalra,na meg megbízható vagyok.Velem szerintem ezért nem történnek ilyenek,na meg Én másokat nagyívben letojok,van véleményem de azt az embernek mondom akiről van ha úgy adódik,vagy akkor mondok véleményt ha kikérik.

2014. ápr. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gondolom, te még gyerek vagy (vagy legalább is majdnem) és ezért nem vesznek komolyan, ha meg egy felnött mind valamit, azt igen.
2014. ápr. 28. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Velem is ez volt általánosban. Túl nyersen fogalmaztam olyan embereknek, akik nem is voltak a barátaim. Bunkónak tartottak, pedig csak segíteni akartam. Idővel diplomatikusabb lettem, már nem volt baj.
2014. ápr. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Első, de igen sajnos a barátaimról van szó, nem tűrik ha esetleg megszólom őket valamiért, vagy leszólom valamilyüket, ruhájukat, munkájukat stb, viszont nekem kutya kötelességem elviselni ha ők teszik ezt velem. Szerintük ez természetes.


Ezért már egy jó ideje belefáradtam ebbe és nem szólok inkább semmit, legalább szent a béke. Ha mégis véletlenül elszólom magam, akkor pedig jöhet a perpatvar.

2014. ápr. 30. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!