Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet normális életem?

Hogyan lehet normális életem?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel együtt vagyunk 3 éve és szeretnék már saját életet. Én 21 éves vagyok barátnőm 24 éves. Teológiát tanulok levelezőn mellette közmunkásként dolgozom szerencsére nem az utcán. Szeretnék elköltözni otthonról (kirepülni) de nincs lehetőségem rá. Nincs elég pénzem hogyan lehet ebben a világban normális munkát találni ? Nem kell sok pénz de legalább 100 000 Ft havonta. Szeretnék nyugodtabb környezetbe menni mert ami itt van (betörés , lopás ) nehéz elviselni. Folytonos készenlét mikor jönnek be stb. Szeretnék idővel családot de így hogyan ? Van akinek sikerült kitörni ilyen közegből ? Barátnőm már 4 bizonyítványát szerzi meg nem talál munkát. Én hitoktatónak tanulok még van 2 év hátra sokan mondták ezzel sem kapok munkát mert kevés az-az egy szak. Tanácsot kérnék mit csináljak mibe kezdjek bele.

2014. máj. 26. 14:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Erre így nehéz válaszolni, az a hivatás amit választottál nem a pénzről szól és, bár ennek nem így kellene lennie, nem is fizetik jól ezeket a szakmákat, 100 ezret azért persze lehet keresni bármivel. Miért vagy közmunkás? Sima bolti eladó is keres 100 ezret.
2014. máj. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azért vagyok közmunkás mert nincs szakmám csak érettségim és sehova nem kellek mindenhez túl fiatal vagyok legalábbis eddig ezt mondták
2014. máj. 26. 15:16
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Azért amikor már egy hitoktató sem hisz benne, hogy jobb lesz, akkor ott már valami nagy baj van a világgal.
2014. máj. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A világ nem lesz jobb főleg ha rajtunk embereken múlik
2014. máj. 26. 15:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Menj fel a jófogás.hu-ra, stb., vagy komolyabb álláskereső oldalakra és érettségivel simán felvesznek. 21 éves vagy, én 16 évesen már dolgoztam és szerintem megkerestem a havi 100-at, mert ez már a 90-es években sem volt valami nagy összeg.
2014. máj. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ezen is túl vagyok vannak beadva önéletrajzok motivációs levelek is de nem érkeztek válaszok
2014. máj. 26. 15:36
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezt folyamatosan kell csinálni, amikor munkát kerestem napi 20 helyre elküldtem, és csak néhányra jött válasz, így is pár hónapba beletelt, hogy megfelelőt találjak.
2014. máj. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!