Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy normális életem legyen?

Figyelt kérdés
Barátom megcsalt régen, szakítottunk, most megint járunk. Úgy érzem szeretem őt, de fáj és nem tudom mit tegyek. Van viszont egy nagyon kedves nős pasi a láthatáron, de bonyolult lenne minden, lekoptattam... lehet nem kellett volna.
2014. máj. 23. 18:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
Mekkora idióta vagy. Megcsalt a barátod, akihez visszamentél. Tudod hogy érez egy megcsalt nő, de simán megtennéd ezt egy másik nőtársaddal. Gratulálok. Gerinctelen cafka vagy, egy utolsó riherongy.
2014. máj. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Pfejj, a barátod megcsalt, tudod milyen szar, de a nős pasi azért jó lenne.
2014. máj. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%

Mindkettőt dobd ki és szerezz egy normálisat.

Vagy:

ha a barátodban biztos vagy, akkor maradj vele. De akkor ne kacsintgass sehova!

2014. máj. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A.R. ***** válasza:
Egyértelműen megállapítom, hogy k4rva vagy :D
2014. máj. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
61%

Egy házas ember NE flörtöljön mással, NE udvaroljon másnak és NE keressen mást!

Ugyanígy a másik oldalon: egy házas ember közeledését el kell utasítani!

Ha nem bírja, akkor váljon el, és utána majd lehet flörtölni.

2014. máj. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
#5 nem flörtölget, ott szikra. Lekoptatom sose látom.
2014. máj. 23. 18:54
 7/15 anonim ***** válasza:

Jó, de ne is töprengj rajta, hogy jól tetted-e.

Jól tetted, és ne is hagyd, hogy próbálkozzon.

2014. máj. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
#6 dehogy koptatom le, őszintén kedves velem, majd meglátom, sőt... miért aki viszont átvert, annak álljon a zászló? vagy majd jön egy "normális"? nem érdekel
2014. máj. 23. 23:07
 9/15 anonim ***** válasza:

Te tényleg ennyire hülye vagy? Mégis mit gondolsz? Ott egy pasi, aki megcsalt, de voltál annyira idióta, hogy visszamenj... erre nem tudok mit mondani már.


De efölött még annyira hülye is vagy, hogy itt egy nős pasi, aki lehet, hogy összejönne veled, de annyi eszed már nincs, hogy tényleg átgondold a helyzetet, pedig már megcsaltak egyszer. Szerinted, ha miattad elválna és veled lenne, akkor mennyi ideig tartana, amíg ugyanazt meg nem tenné veled, mint a mostani feleségével?


Sajnálom, hogy a maják tévedtek...

2014. máj. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
#7 ez a csupa mi lesz ha... nem lettem sokkal okosabb, kösz azért.
2014. máj. 24. 16:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!