Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehetnék lányosabb?

Hogyan lehetnék lányosabb?

Figyelt kérdés

Az a baj hogy sokkal inkább vallom magam a lelkem miatt lánynak mint fiúnak olanok a érzéseim olyanok a gondolataim és a viselkedésem is csak nagy ürességet érzeka lelkemben egy hiányt amit nem tudok kitölteni mostanában játékba ölöm a unalmam és bánatom totál magam alatt vagyok mivel nem tehetek olyat amivel a lelkemnek segíthetnék :S

Ezért kérnék lányoktól tanácsot tippet vagy segítséget hogy lehetnék egyszerre lányos és javítsak a lelkemen és közben ne vegyék észre és ne nézzenek le mert elégé nagy űr van bennem mert nem tehetem ezeket ha gondoljátok írjatok privit meghálnám ha tudnátok tanácsot adni mert elégé unalmasak a napjaim lassan telnek és alig bírom fiú barátaim nincsenek nem vagyok elvelük beszélgetni is alig tudok velük de lány barátom rengeteg van mert megértem őket és sokk gondjukban tudok segíteni.

Tanácsokat kérnék hogy tudnék lányos lenni viselkedés terén öltözködés meg egyebek :S



2014. máj. 26. 18:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Először tisztázd magadban, hogy homár e vagy. Másodszor ha nem, csak egy kicsit feminim, az nem gond. Olyan a gondolkozásod és a viselkedésed.. mit értesz ez alatt?
2014. máj. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
40%

Én csak arra kérlek, hogy ne az én adómból operáltasd magad nővé.

Köszi!

2014. máj. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

1 éve van barátnőm tegyük mellé tehát nem vagyok homi... attól lányokat szeretek csak hát teljesen úgy viselkedem mint egy lány kicsit érzelgős vagyok úgy reagálok a dolgokra és szinte úgy viselkedem mint oszt társaim :S csak én nekem mégis lányos dolgokhoz lenne kedvem lányként el lennem úgy öltöznöm is akár ezt elviseli a bnőm is és elfogad vele elvégre megértem teljes mértékben őt így :/ ezért kellenének tanácsok hogy lehetnék lányosabb vagy "lány"


15/F

2014. máj. 26. 19:11
 4/12 anonim ***** válasza:
Miért nem a barátnődtől kérsz tanácsot?
2014. máj. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Mert nem akarom hogy tudja :/
2014. máj. 26. 22:06
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerintem fel fog tűnni neki...

Amúgy nem teljesen világos, hogy mit szeretnél. Úgy kinézni mint egy lány, szoknyát hordani, körmöt festeni stb.?

2014. máj. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Felöltözni nem mert az észre vehető de rejtetben valami olyat viselni ami nem feltünő? ha esetleg rejtem valami hosszabal de amugy igen hasonlókra gondolok :S
2014. máj. 26. 22:33
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát az úgy elég nehéz, ha észrevehetetlennek kell lennie. Esetleg ha női bugyit hordanál? Jön a nyár, ilyen melegben nehéz és kényelmetlen lesz bármi mást elrejteni valami hosszabbal.
2014. máj. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Hát nap közben nem vagyok aktív esti bagoly vagyok inkább akkora mit lehetne mivel akkor hidegebb vanakkor nem is ártana de ha nem is kini mászkálásra akkor bezárrt szobánál mit tudnék esetleg viselni vagy csinálni amivel közelebb jutok a lányossághoz.. :/

amugy honnan szerezné női bugyit :/ a ruhát még csak csak megoldom mert mondhatom hogy bnőnek veszem és elhiszik de a bugyi azt már nem hisz meik pasi vesz más nőnek bugyit a nő azt nem hagyná de bármi ami a nőkhöz/lányokhoz köthető ruha vagy viselkedés tevékenység vagy tárgy azokból amit esetleg otthon is tudok vagy ha sétálgatok akkor viselni vagy lányos dolgokat otthon csinálni hogy a lelkemnek jobbat tegyek :S

2014. máj. 26. 23:04
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem baj hogy kényelmetlen én nyáron is fariban mászkálok meg széldzsekiben tehát ha fari alá vagy felső alá lehet jó lenne vagy lentebb esetleg lányos dolgot csinálni magamon :S
2014. máj. 26. 23:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!