Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehetnék lányosabb?

Hogyan lehetnék lányosabb?

Figyelt kérdés

Az a baj hogy sokkal inkább vallom magam a lelkem miatt lánynak mint fiúnak olanok a érzéseim olyanok a gondolataim és a viselkedésem is csak nagy ürességet érzeka lelkemben egy hiányt amit nem tudok kitölteni mostanában játékba ölöm a unalmam és bánatom totál magam alatt vagyok mivel nem tehetek olyat amivel a lelkemnek segíthetnék :S

Ezért kérnék lányoktól tanácsot tippet vagy segítséget hogy lehetnék egyszerre lányos és javítsak a lelkemen és közben ne vegyék észre és ne nézzenek le mert elégé nagy űr van bennem mert nem tehetem ezeket ha gondoljátok írjatok privit meghálnám ha tudnátok tanácsot adni mert elégé unalmasak a napjaim lassan telnek és alig bírom fiú barátaim nincsenek nem vagyok elvelük beszélgetni is alig tudok velük de lány barátom rengeteg van mert megértem őket és sokk gondjukban tudok segíteni.

Tanácsokat kérnék hogy tudnék lányos lenni viselkedés terén öltözködés meg egyebek :S



2014. máj. 26. 18:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ha valami szexi bugyit/tangát veszel, elhiszik, hogy a barátnődnek lesz.

A női ruhákat te is mondtad, más ötletem nagyon nincs. Esetleg egy csinos köldök piercinget nem szeretnél? ;)

2014. máj. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

köldök piercing a hapsi kinevetne :) de a bugyinál tényleg nagyon hülyének néznének a boltban de ha nem ruhát ugymond felső vagy alsó akkor mit lehetne viselni?


Lányoknak szokott lenni ien testre simuló melegitő(mellnél) az nem lenne észrevehető vagy esetleg cicanaci mert ezeket a üziket kaptam üziben eddig de köszi a trollnak is aki a betétet és a tampont irta nagy troll azzal a kevés évével a háta mögött :D

2014. máj. 26. 23:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!