Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Máshol is kidobálják a szemete...

Máshol is kidobálják a szemetet az ablakon? Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Föleg Pesten találkoztam ezzel a jelenséggel, panellakásoknál, hogy akinek amire már nincs szüksége, ablak szélesre tár, a szemét kecses ívben repül, ablak visszazár, kész, el van intézve. Nektek volt már hasonló élményetek/kalandotok? Mit gondoltok erről a jelenségről, hogy minősítenétek?

#szemét #ablak #bunkóság #primitív #kidobás #Tapsi Hapsi #dilettáns #ablakon kidob #Neander-völgyi ősember
2014. máj. 27. 12:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Pesten élek, egy-két helyen láttam ilyet. Nálunk a lépcsőházban a legfelső emeleten egyszer élt egy tipikus proli nem ma barnult család, na, onnan minden repült lefelé. Baromira örültem neki, mikor tanulás közben folyamatosan zuhantak le mindenféle színű-formájú dolgok (felettem volt az egyik ablakuk, és az asztalom szembe néz az ablakommal. Illetve nagymamám csinált ilyet, mondjuk ő akkor már elmebeteg volt, a nem létező macskáknak dobálta le a csontokat...
2014. máj. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én egyszer láttam Békásmegyeren,hogy egy adag krumplihéj landolt egy panelnél.Biztos előfordul néhányszor ilyen a lazább városrészeken.

Hogy mit gondolok róla?Szerinted?

Egyébként egy jó cikk,érdemes elolvasni:

[link]

2014. máj. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Ilyet még nem igazán tapasztaltam, de nem komplett az aki ilyen csinál.. Gondolom nem csak szimpla szemetet, (PZS, régi szivacsdarabkák stb.) hanem más újrahasznosítható dolgokat is kihajítanak.. Pazarló emberek, de ezt nem csak rájuk értem! Sajnos nagyon sokan ilyenek!
2014. máj. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!