Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha most elutazhatnál bárhova,...

Ha most elutazhatnál bárhova, hová utaznál és miért?

Figyelt kérdés
Akár az időben is.

2014. máj. 27. 17:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Inariba mennék, régóta kinéztem magamnak azt a helyet gyönyörű :3 nem beszélek finnül és van egy olyan érzésem hogy ott angolul sem nagyon tudnak de nem számít ott akarok élni :3 most :3
2014. máj. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ausztráliába, mert ez a hely az álmom mióta élek
2014. máj. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Görögországba mennék. Tavaly nyáron voltam egy csoportos kiránduláson ott (1 hét), és nem csak nagyon jó volt, de segített egy kicsit önmagamra találni, és lelki egyensúlyt teremteni. Hiányzik az ország és az a nyugalom, amit ott éltem át, ezért utaznék oda.

Időben nem feltétlenül szeretnék utazni, hiszem, hogy a múlt történései tettek egésszé. De azért szívesen bemosnék egyet annak a fiúnak, aki miatt évek óta rengeteget sírok, vagy figyelmeztetném a régi magamat arra, hogy ne szeressen bele....

2014. máj. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Jamaica, raggae, fű, homok, óceán, trópus, pina colada, cuba libre :)
2014. máj. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hova nem?:D

Prága, Brugges,Amsterdam csak hogy elkerüljek innen jó messzire, és jól érezzem magam. Első kettőt kitűnő söreik miatt említettem.

2014. máj. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Europat mar szinte teljesen bejartam.Ahova visszamennek az Szardinia,Ciprus,Mallorca.Most a celom az elkovetkezo 2-3 evben,mert gyerek korom ota minden vagyam;Kalifornia,Uj-Zeland,Japan.Utana sorban meg van egy millio vagyam ,de ha azokat leirnam, megtelne az oldal.Imadok utazni!
2014. máj. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Új-Zéland. Nem olcsó eljutni, baromi messze van, kétlem, hogy valaha el fogok jutni oda, így ezt választanám. 20/F
2014. máj. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Gronland
2015. máj. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!