Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem lelek békét, mindentől...

Nem lelek békét, mindentől ideges vagyok, bárhová megyek ordíthatnékom van. Mi ez?

Figyelt kérdés
Valamit elszúrtam, sehol se jó, se otthon, se másutt, se egyedül, se emberek közt.

2013. máj. 19. 16:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tisztelt kérdező,Te már azt sem tudod fiú v.lány vagy?Sajnos nem írtad meg,nem is jelezted a korod sem!
2013. máj. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Ha csak pár napja van akkor lehet elmúlik, ha tart hetek, hónapok óta, akkor érdemes elmenni szakemberhez, lehetséges hogy depresszió vagy valami más.
2013. máj. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
21f! depresszio? inkább szorongás. Hogy segítség kellene? a francokat. Könnyü lerendezni annyival h mennyek szakemberhez -.- Azér ide fordultam mer élettapasztalatot akartam hallani, ilyen üres tanácsokra nincs szükségem ne haragudj.
2013. máj. 19. 16:43
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha rád jön az ordíthatnék, akkor menj ki, és fuss pár kört a háztömb körül.


Mit gondoltál? Írsz egy mondatot, semmit nem tudunk rólad, és majd valaki megmondja neked a tutit, ami megold minden problémád?

Ilyen nem létezik. Ezt neked kell megoldani. És igen, könnyen lehet hogy szaksegítséggel.

2013. máj. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
öszintén? próbáltam a futást, próbáltam az ordítást, nyugtalan vagyok nem bírok egyhelyben ülni. Ezér is mondom h aki csak szakikkal jön az inkább ne is írjon. Nem fordulok ilyen esethez mert ha én nem tudok alkalmazkodni akkor más segítségével se fogok. Másrészről sose fogadtam el a segítséget mástól, csak élettapasztalatot.
2013. máj. 19. 17:26
 6/11 anonim ***** válasza:

Először is nézz szembe a valósággal. Nyugodj meg, keress valami csöndes helyet, ülj le vagy feküdj le. Próbálj nem gondolni semmire, aztán ha ez valamennyire sikerült próbáld a figyelmed magadba irányítani. Ne gondolj arra se, hogy ezzel el akarsz érni valamit, csak csináld. Eközben jönnek majd kellemetlen, nyugtalanító érzések, gondolatok, de ne foglalkozz velük, ne gondold tovább őket, csak hagyd, hogy elmenjenek, vagy maradjanak (előbb utóbb elmennek). Csináld addig, amíg meg nem nyugszol. Lehet hogy elsőre nem fog menni, de általában nem is szokott elsőre. Ha ezzel "megvagy" folytasd a dolgaidat, és ha újból előjönnek a nyugtalanító, rossz érzések, ne küzdj ellenük, csak tedd továbbra is a dolgod. Néha ezt a "gyakorlatot" amit fent írtam ismételd meg.

Mivel nekem ez jött be, ezt tudtam tanácsolni. Remélem megtalálod a békéd.

2013. máj. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
az első értékálló tanács..köszönöm!
2013. máj. 19. 17:59
 8/11 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy krónikus s3ggfejségben szenvedsz.


Valahogy vezesd le a feszkót. Verd meg a plüssmackód.

2013. máj. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
valahogy vezesd le menj el mondjuk boxolni püfölsz egy jót és minden jobb.
2013. máj. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
idő, hely és szituáció hiányában a tombolás nem egy sürün megoldható
2013. máj. 20. 11:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!