Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Találkoztatok hasonló emberekk...

Találkoztatok hasonló emberekkel? Hogy lehet őket leszállítani a lóról?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre többször találkozom olyan emberekkel, akik nem arra büszkék, amit ők értek el, hanem a más tollával ékeskedik, ha értitek mire gondolok.

Ma reggel úgy mutatkozik be nekem egy nő, hogy "dr. xipixi nemtudomkinek a sógornője vagyok" :))))) azt hittem ott röhögöm szembe. Ettől pont nem tudtam meg, hogy őt hogy hívják másrészt attól mert egy orvosnak a sógornője nekem nem nő nagyobbra a szememben...


Van egy volt osztálytársam is, aki egy állatorvoshoz ment feleségül, azóta olyan nagysasszony lett, hogy már nem köszön a régi osztálytársainak...


2014. máj. 27. 17:11
 1/8 A kérdező kommentje:
*ékeskednek
2014. máj. 27. 17:15
 2/8 Őszödi Ferenc ***** válasza:
88%

Hát ezt nem értem. Még ha egy vagyonos politikusnak lenne a valakije, azzal dicsekedhetne, na de egy csóró orvossal??

Teljesen kifordult ez a világ magából...

2014. máj. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen embereket nem kell figyelembe venni!
2014. máj. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%

Egyszer évekkel ezelőtt az egyik barátunk így reagált egy ugyanilyen bemutatkozásnál-

- sziasztok. "dr. xipixi nemtudomkinek a sógornője vagyok"

erre a barátunk válasza:

- hmmm és ő is büdöset szarik ugye?


Mi ott szakadtunk a röhögéstől, a kis csaj nem igazán..


Hát nagyjából így kell reagálni azokra akik más tollával akarnak ékeskedni..

2014. máj. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Célozni kell rá valamilyen epés megjegyzés kíséretében,hogy nagy ívben teszel rá,ki kinek a kije.Mondjuk mondhatod neki,hogy te nem azt kérdezted,kinek a kije,hanem arra vagy kíváncsi,ő ki.
2014. máj. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ez jó :)) hogy milyet sz.rik :D legközelebb megkérdem!
2014. máj. 27. 17:45
 7/8 anonim ***** válasza:

Például nem rajta keresztül ismerkedett meg veled?


Arra gondolok, hogy lehet, hogy csak hivatkozási alapnak használta a dokit, hogy tudd hova tenni, hogy ki is ő, vagy ki küldte, vagy ilyesmi.


Ha nem, akkor nem tudom, ez így tényleg hülyén hangzik.


Ha meg igen, akkor nem biztos hogy nagyképű, lehet hogy egyszerűen csak bunkó, hogy a saját nevét meg nem mondta.

2014. máj. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem neked ugyanolyan komlexusaid vannak, mint az említett nőnek, ha ennyire rá vagy görcsölve arra, hogy "szállítsd le a lóról". Miért fáj neked az ő fennhéjázása? Egészséges ember ilyenkor csak mosolyog egyet a gyermeteg dicsekvésen.


Ha meg egy bemutatkozáskor ő az ismerőse nevét mondja, te meg erre bélsarat kezdesz emlegetni, akkor te leszel a nagyobb bunkó...

2014. máj. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!