Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Tudom hogy sokszor találkoztat...

Tothtomi9292 kérdése:

Tudom hogy sokszor találkoztatok hasonló kérdésekkel, de így konkrétan nem találtam és időm sincs keresgélni. Tehát a kérdésem:Lentebb?

Figyelt kérdés
Van egy M kategóriás jogosítványom 2009 óta.2013 05.14-én levizsgáztam B kategóriára, nálam van a járművezetésre jogosító okmányt kérelmező adatlap amin ez áll:"A kérelem adatlap alább megnevezett, lejárt kategória érvényességű vezetői engedéllyel 2013. 07.15-ig jogosít vezetésre. Vezethetek ezzel autót?
2013. máj. 16. 14:52
 1/2 anonim ***** válasza:

te magad írtad le, hogy a lejárt kategóriát vezetheted engedéllyel


nekem nagyon úgy tűnik, hogy az M járt le, és mivel az M kategória mopedre szól, ezért NEM vezethetsz autót


mi olyan nehéz ebben?

2013. máj. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
52%

Ne hallgass az elsőre.


Ez van a papíron: "A kérelem adatlap alább megnevezett, lejárt kategória érvényességű vezetői engedéllyel 2013. 07.15-ig jogosít vezetésre."


De az nincs ott, hogy a lejárt vezetői engedéllyel mit vezethetsz, tehát bármit, akár kamiont, akár helikoptert is.

2013. máj. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!